lt

Žiemos koncertas

Didžioji salė

Sausio 15 dieną 18 val. Muzikos studijos auklėtiniai kviečia į „Žiemos koncertą“. Muzikos studijos mokytojos susibūrė 2016 m. po vienu stogu į „Muzikos namelį“ jaukiame Žvėryno rajone dalintis su vaikais ir suaugusiais muzikos žiniomis, skleisti muzikavimo džiaugsmą, atverti kiekviename žmoguje slypinčius gabumus ir talentą. 

Smuiko mokytoja Rima Švėgždaitė vaikus moko Suzuki metodu, kuriuo remiantis negabių vaikų nėra, – kiekvienas turi talentą, turime tik sudaryti aplinkybes jam ugdyti. Dainavimo mokytoja Raimonda Janutėnaitė moko nuo pačių mažiausių vaikučių iki suaugusių, perduodama savo visą dainavimo patirtį. Jos pamokose mokiniai atskleidžia daug gražaus dainavimo paslapčių bei maloniai leidžia laiką su vokaline muzika. Violončelės mokytoja Jolanta Taločkienė savo klasėje ugdo meilę instrumentui padėdama tobulinti technikos įgūdžius ir lavindama gražiausio garso išgavimą. Fortepijono mokytoja Lina Vaitkuvienė ne tik moko vaikus ir jų šeimas groti fortepijonu Suzuki metodu, bet ir apjungia visus koncertuojančius kaip koncertmeisterė, akompanuodama visiems studijos dalyviams koncertuose, meistriškumo kursuose, vasaros stovyklose ir kituose renginiuose.

Šiame Žiemos koncerte darniai skambės pačios gražiausios studijos mokinių atliekamos dainos ir melodijos, iš širdies dovanojami muzikos kūriniai artimiausiems žmonėms ir visiems susirinkusiems.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV