Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Tarpbibliotekinis abonementas

Tarpbibliotekinio abonemento paslauga (TBA)

Tai knygų dalijimosi tarp šalies bibliotekų paslauga, kuria naudojantis viena biblioteka skolina dokumentus kitai. Ši paslauga visuomenei teikiama jau ne vienus metus, o nuo 2022 metų pabaigos norimą knygą ar leidinį iš kitos bibliotekos galima užsisakyti nemokamai. TBA užsakymas Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje priimamas el. paštu: [email protected], tel. +370 5 261 0774.

NAUJIENA! Nuo šiol knygas iš kitų bibliotekų galima savarankiškai užsisakyti portale www.ibiblioteka.lt, jeigu norimo leidinio nėra arba jis užimtas bibliotekoje (-ose), kurioje (-iose) skaitytojas yra registruotas. Ši paslauga neteikiama tarp to paties miesto bibliotekų. Išsami instrukcija, kaip tą padaryti, yra ČIA.  


Tarptautinio tarpbibliotekinio abonemento paslauga (TTBA)

Tai paslauga skaitytojams, nerandantiems knygų Lietuvos bibliotekose ir norintiems užsisakyti iš užsienio šalių bibliotekų fondų. TTBA paslauga yra mokama: kainą sudaro pašto persiuntimo paslaugos pagal galiojančius pašto paslaugų tarifus, papildomi mokestiniai užsienio bibliotekų reikalavimai (pvz. IFLA vaučeriai), kopijos kaina – pagal ją pateiktus bibliotekos kopijavimo įkainius. Per TTBA gauti leidiniai neišduodami į namus, jais galima naudotis bibliotekos skaityklose. TTBA užsakymas dokumentui gauti priimamas el. paštu: [email protected], tel. +370 5 261 0774.

Dėmesio! Reti, vertingi, vieninteliai egzemplioriai per TBA, TTBA neskolinamai. Leidiniai paprastai skolinami 30-čiai dienų, jei kitaip nenustato skolinančioji biblioteka. 

 

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas