Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Žaidimas „Raudonoji gėlelė“

Kita
Žaidimas „Raudonoji gėlelė“ įvyks! Sausio 21 dieną 12 valandą Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje (Trakų g. 10). Žaidimas nemokamas!
 
Magijos ir intrigų kupinas vaidmenų žaidimas yra skirtas visiems, svajojantiems susisupti į burtininko apsiaustą ar palaikyti rankose liepsnojantį kalaviją. Magų bendruomenė susirenka ypatinga proga, vienintelę naktį per šimtmetį pražysta Raudonoji gėlelė. Vieni tik šnabžda legendas, o kiti ir patys yra patyrę, kiek galios slypi tuose trapiuose žiedlapiuose. Pažadinti mirtingajame mago talentą, tapti užkerėto ginklo šerdimi, gal net nugalėti mirtį — Gėlelės galimybės išties beribės.

Kaip geriausia panaudoti šį stebuklingą augalą, spręs Arkanistų taryba – bet kiekvienas magas turi savo nuomonę šiuo svarbiausiu klausimu per šimtą metų, ir padarys viską, kad būtent jo vizija išsipildytų.
Bet ir taip įtemptas diskusijas sutrikdo netikėta žinia apie bundančią grėsmę – tokią baisią, kad vien ją įvardinus realybė eižėja kaip kiaušinio lukštas…
 
Registracija į vaidmenų žaidimą „Raudonoji gėlelė“ ir daugiau informacijos – ČIA.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Jurga Kauzonienė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas