Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Violetos Skinderienės ir Ugnės Piaseckienės knygos „Žvaigždžių vaikų istorijos“ pristatymas suaugusiems

Didžioji salė

Lapkričio 18 dieną 17 valandą kviečiame į Violetos Skinderienės ir Ugnės Piaseckienės knygos „Žvaigždžių vaikų istorijos“ pristatymą suaugusiems, kuris vyks bibliotekos Didžiojoje salėje.

Renginio vyksmas pakvies žiūrovus atverti knygos duris ir kartu leistis į linksmą kelionę knygos puslapiais, kartu kalbėtis, diskutuoti, dainuoti. Jono Chockevičiaus (kanklės, vokalas) atliekama daina ir jaunųjų atlikėjų Rafaelio Skinderio (fleita), Žilvino Skinderio (smuikas) ir Ainio Piasecko (birbynė) atliekama muzika padės prisiliesti prie Aisčių žygio atmosferos. Išgirsime autorių ir žmonių padėjusių knygelei gimti pasidalinimus, kokiomis aplinkybėmis ir kaip gimė knygelė. Kokie džiaugsmai ir kokie iššūkiai pasitinka rašant knygą vaikams.

Knygelės tikslas – pažvelgti į Audronės Ilgevičienės knygą „Sakmė apie aisčius“ mažųjų akimis. Siužetas vyksta ateityje. Išnyranti praeities išmintis įgyja kitokį apdarą ir formą, išlaikant nepakitusias amžinąsias vertybes. Tai iliustruoja subtiliai derantys įvairių laikotarpių kūriniai: M. K. Čiurlionio paveikslai, Audronės Ilgevičienės knygos „Sakmė apie Aisčius“ tekstai – jos ištraukos ir knygos dailininkės Aidos Gečaitės iliustracijos.

Knygoje aptariami klausimai: kas yra tikrosios vertybės, o kas jomis tik dedasi? iš kur stiprybės ir įkvėpimo semiasi mūsų tautos šviesuoliai? ar meilė Tėvynei – vien suaugusiųjų reikalas? ar verta Tėvynę mylėti?

Knyga skirta 6–12 metų vaikams. Renginys skirtas suaugusiesiems.

Numatoma renginio trukmė – 1,5 val.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Jurga Kauzonienė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas