Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
lt

Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo muzikos festivalis „Jaunieji talentai“

Didžioji salė

Sausio 20 d. 17.30 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje (Trakų g.) Didžiojoje salėje vyks Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo muzikos festivalio „Jaunieji talentai“ III etapas, skirtas Vilniaus 700 gimtadieniui. Organizatorius – Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras.

Šį kartą jaunieji atlikėjai susitiks jau III etape ir skambiai paminės Vilniaus 700 sukaktį. Muzikuodami įvairiais instrumentais atliks įvairių epochų autorių kūrybines interpretacijas bei atskleis savo muzikinius gebėjimus. Renginyje dalyvaus Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos, Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra” mokiniai.

Muzikavimas drauge yra patraukli bendravimo forma, suteikianti galimybę mokiniams bei jų mokytojams susitikti, muzikuoti ir bendrauti tarpusavyje, artimiau vieniems kitus pažinti, dalintis gerąja patirtimi. Taip muzika mus sujungia ir tampa tarpusavio saitus stiprinančiu veiksiu bei kviečia būti, kurti ir švęsti kartu su Vilniumi.

Kviečiame dalyvauti.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas