Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Vilniaus miesto mylėtojų klubo susitikimas

Didžioji salė

Vilniaus mylėtojų klubas maloniai kviečia balandžio 9 d. 17 val. į susitikimą su knygos „Elektra. Kaip nušvito Vilnius“ sudarytojais. Renginyje dalyvaus knygos sudarytojas V. Burokas ir meninė redaktorė S. Balkytė.

Šimtą metų Vilnius spindėjo elektros lemputėmis, maitintomis savo elektrinės (1903-1998) energija. Knygoje „Elektra. Kaip nušvito Vilnius“ jos sudarytojai V. Burokas, G. Urniežė pateikia ne tik Vilniaus apšvietimo istoriją, bet nušviečia ir daug platesnį kontekstą. Knygoje kalbama apie Vilniaus burmistrą Juozapą Montvilą, jo nuveiktus darbus miestui. Atgyja Vilniaus pramonės, transporto, gatvių raidos fragmentai, knyga gausiai iliustruota senomis nuotraukomis, kai kurios temos perteiktos animaciniais piešiniais.

Svečiai papasakos ne tik technines Vilniaus apšvietimo aplinkybes, bet pateiks įdomios medžiagos apie moderniąją Vilniaus istoriją, kurioje gausu įdomių nutikimų ir įvykių.

Renginys įvyks Adomo Mickevičiaus bibliotekos Didžiojoje salėje (Trakų 10, Vilnius).

***

Vilniaus mylėtojų klubas yra bibliografų iniciatyva burti žmones, kurie domisi Vilniaus miesto istorija, kultūra, architektūra ir pan. Į klubą kviečiami įdomūs pašnekovai, kurie atskleidžia mūsų mylimą miestą iš įvairių, dažnai – netikėtų, rakursų.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Linas Janulevičius
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas