lt

Skaitytojų klubas: Andrej Kurpatov knyga „Brangiausiai kainuojančios iliuzijos“

Vaikų biblioteka

Skaitytojų klube 2019 m. lapkričio 25 d. 17.30 val. aptarsime  rašytojo Andrej Kurpatov  knygą „Brangiausiai kainuojančios iliuzijos“. A.Kurpatov (g.1974) yra garsiausias aukštos kvalifikacijos psichoterapeutas Rusijoje ir vienas nuosekliausių psichoterapijos populiarintojų, rašantis knygas apie įvairias psichologines problemas ir kaip jas įveikti. 

„Brangiausiai kainuojančios iliuzijos“ pasakoja apie visų psichologinių bėdų šaknis – pavojaus, laimės, kančios ir tarpusavio supratimo iliuzijas. „Vaduosimės iš savo iliuzijų ar ne – grynai mūsų asmeninis reikalas. Aš tik galiu pasakyti, kad kaip tik jos, šitos iliuzijos, ir yra didžiausios kliūtys, neleidžiančios mums jaustis laimingiems ir laisviems. Šios iliuzijos mums per daug brangiai atsieina, nes atima kaip tik šiuos dalykus – laimę ir laisvę, be kurių, kaip suprantate, gyvenimas mažai ko vertas. Mokėti už iliuzijas gyvenimu – nepateisinama. O atsikratyti iliuzijų – ne nuostolis, kaip gali atrodyti. Atsikratyti iliuzijų – tas pats, kas atsikratyti šiukšlių. Tad jei norite alsuoti laisvai ir gyventi visavertį gyvenimą, pradėkite kuoptis iš pagrindų. Kas yra „šiukšlės“, jau žinote...“ /Andrej Kurpatov/

Kviečiame ateiti ir drauge su kitais skaitytojais pasidalinti įspūdžiais apie šią knygą. Išsamiau apie mūsų Skaitytojų klubą, kuris bibliotekoje veikia nuo 2005 metų, galite sužinoti ČIA.

Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV