Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Šiurpių vakaras su Lietuvos Jaunimo Ramuva

Mažoji salė

Lapkričio 30 d. 18 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje maloniai kviečiame į užburiantį vakarą, kurio metu pasinersite į mistinį lietuvių liaudies siaubo pasakų (dar kitaip – šiurpių) pasaulį.

Dar mūsų močiutės pasakojo, kaip tamsiais rudens ir žiemos vakarais gryčioje, silpnoje balanų šviesoje, mažieji vaikai susiglaudę klausydavosi vyresniųjų brolių pasakojamų siaubo istorijų ir dažnai iš baimės slėpdavosi po suolais. Kartu leisimės į nepamirštamą kelionę po lietuvių tautosakos gelmes, kur laumės-raganos audžia burtus. Atrasime šiurpą keliančius pasakojimus apie laumių pagrobtus ir iškeistus vaikus. Pasinersime į senų bažnyčių istorijas, kuriose velniai ir raganos, prisidengę tamsa, žaidžia grėsmingus žaidimus.

Pasiruoškite būti pavergti šiurpių senovinių legendų šnabždesių, kai riba tarp fizinio ir antgamtiško pasaulio išnyksta...

Laukiame visų norinčių, renginys nemokamas! Jis vyks rūsyje esančioje Mažojoje salėje.

Pasakorius kviečiame užsiregistruoti iš anksto. Google forma: https://forms.gle/GW4YzM2SJ2tnuJ1E9.

P.S. Nebūtina mokėti sekti pasakų, galima ir skaityti. Jei norite pasirodyti kuo išradingiau, galima pasitelkti ir vaidybą, ar kokius daiktus, kurie padėtų geriau įsijausti žiūrovams!

Lietuvos Jaunimo Ramuva

 

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas