Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Šeimadienis! Knygos „Pagalvinis paršiukas“ pristatymas ir susitikimas su autore

Didžioji salė

Lapkričio 25 dieną, šeštadienį, 12 valandą Didžiojoje salėje vyks Šeimadienis – Eglės Gelažiūtės-Pranevičienės knygos „Pagalvinis paršiukas“ pristatymas. Knygos iliustratorė – Philomena Marmion.

Šįkart susipažinsite su knygos „Pagalvinis paršiukas" autore, kuri papasakos dar daugiau linksmų to išdykėlio iškrėstų išdaigų. Kartu su vaikais ir jų tėveliais kursime – piešime, kirpsime ir lipdysime savuosius pagalvinius paršiukus ir kalbėsimės apie tai, kokių pokštų jis prigalvoja jų pačių namuose. Kadangi autorės gyvenime literatūra ir muzika nuolat greta – bus ir dainų!
 
Eglė Gelažiūtė-Pranevičienė yra leidyklos „Baltos lankos“ skelbto literatūrinio konkurso III vietos laimėtoja. „Pagalvinis paršiukas“ – pirmoji autorės knyga vaikams. E. Gelažiūtė-Pranevičienė aktyviai kuria muziką suaugusiesiems ir vaikams, yra išleidusi keturis solinius albumus, koncertuoja. Baigusi filologijos ir muzikologijos studijas, šiuo metu studijuoja etnologijos krypties doktorantūroje ir tyrinėja lietuvių muzikinį folklorą.
Knygą iliustravo – Philomena Marmion.
 
Renginio metu bus galima įsigyti knygų tiesiai iš autorės. Renginys atviras ir žmonėms, ir paršiukams, ir net vorams! Būtina registracija [email protected].

Šeimadieniai – Vaikų bibliotekos edukaciniai užsiėmimai, skirti ikimokyklnio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams.

 

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Milda
El. paštas: vaikai@amb.lt
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas