Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Sakai | Koncertas Adomo Mickevičiaus bibliotekoje

Didžioji salė
Lapkričio 15 dieną 18 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos (Trakų g. 10) Didžiojoje salėje vyks muzikinio dueto „Sakai“ koncertas.
 
Grupę „Sakai“ sudaro šiuo metu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijuojanti ir įvairiuose muzikiniuose projektuose kurianti bei grojanti Ieva Raubytė, bei jos sesuo Elzė Raubytė, šiemet sėkmingai sudalyvavusi televiziniame projekte „Lietuvos balsas“, o šiuo metu studijuojanti Vilniaus dailės akademijoje. Vaikystėje jos abi kartu lankė muzikos mokyklą, vėliau pasuko studijuoti skirtingų meno krypčių, bet iki šiol abi kuria bei atlieka savo kūrybą. Duetas „Sakai“ vasarą labai sėkmingai sudalyvavo grupių konkurse „Muzikos inkubatorius NOVUS“, kuriame pateko į finalą ir užėmė antrąją vietą.
 
„Labai džiaugiamės nauja pradžia ir nekantraujam pristatyti naujas dainas savo svajokliams klausytojams! Grojame alternatyvų ir eksperimentinį “dreamy” popsą, bet esame atsidavusios kūrybinei tėkmei, tad nežinome, kur mus mūsų kūryba nuves. Savo muzika siekiame įtraukti ir trumpam užmaršinti klausytoją, jog šis galėtų bent minutei pabėgti, pasislėpti nuo kasdienybės ir atgauti kvapą. Kviečiame visus patirti mūsų muziką!“ - į savo koncertą bibliotekoje šiltai kviečia seserys Ieva ir Elzė.
 
Nuorodos į grupės „Sakai” muziką:
 
Įėjimas į koncertą laisvas, maloniai kviečiame.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Ugnius
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas