lt

Prozos rinktinės „(Ne) pradingęs namų jaukumas“ pristatymas

Vaikų biblioteka

Kviečiame į jaukią bibliotekos erdvę Po skliautu, kur bus pristatoma Pranciškos Reginos Liubertaitės prozos rinktinės knyga (Ne) pradingęs namų jaukumas.

Dalyvaus knygos autorė Pranciška Regina Liubertaitė, tekstus skaitys Irena Plaušinaitytė, vakarą ves poetas Arvydas Genys.


Sudarant ir komponuojant prozos rinktinę, buvo pasitelktos keturios prozos knygos: Atminties keliais (2000), Praeities elegija (2005), Šauksmas (2004–2005) ir Nuotraukos atminčiai (2009), taip pat pateikta vienuolika naujų miesto tematikos novelių – sąlyginių, feljetoniškai ir net groteskiškai žaismingų, estetiškai brandesnių, kuriose ne tik grožimasi ar šiurpstama, baisimasi, bet miesto žmogaus įspūdžiai tampa vientisais vaizdais. Šioje prozos knygoje itin stipri gamtojauta, mitologinių motyvų cikliškumas, namų ir žemės darbų rituališkumas, žaismė, spalvingi mergaitės, moters, motinos sielos peizažai, tautosakiniai psichologizmai. Labai svarbūs auto (biografiškumo) ženklai, gal net pabrėžtina lietuviška prigimtis, namų jaukumo ieškojimas.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta
Telefonas: (8 5) 210 7003
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV