Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Paramos koncertas su „Singphonics“

Didžioji salė
Gegužės 31 dieną 19 valandą Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Didžiojoje salėje vyks paramos koncertas su „Singphonics”. 
 
Septintus metus gyvuojantis šiuolaikinis džiazo ir populiariosios muzikos choras „Singphonics” džiaugiasi galėdamas pakviesti į paramos koncertą, skirtą „Sidabrinei linijai". Ši organizacija suteikia nemokamus draugystės pokalbius, emocinę ir informacinę pagalbą telefonu vyresnio amžiaus žmonėms. „Sidabrinė linija" suteikia galimybę turėti telefoninį draugą, su kuriuo galima reguliariai kalbėtis įvairiausiomis temomis, aptarti aktualijas ar tiesiog pasišnekučiuoti. „Sidabrinės linijos" projektas skirtas visiems vyresnio amžiaus sulaukusiems žmonėms, kurie jaučiasi vieniši, niekam nereikalingi, gyvena nutolusiose ir sunkiau pasiekiamose vietovėse, išgyvena netektis, sunkiai serga, neturi su kuo nuoširdžiai ir atvirai pasikalbėti ar tiesiog pasidalinti dienos džiaugsmais ar rūpesčiais.
 
Bilietų į koncertą nėra, galėsite prisidėti pagal savo pajautimą bei galimybes. Visos lėšos surinktos koncerto metu bus skiriamos organizacijai „Sidabrinė linija".
 
Kolektyve dainuoja 18 narių, tikrų muzikos entuziastų, savo dainavimo patirtį sukaupusių klasikiniuose bei džiazo choruose, muzikos mokyklose, įvairaus žanro muzikinėse grupėse. Chorui vadovauja talentingas džiazo vokalistas, aranžuotojas, muzikos mokytojas Martynas Vilpišauskas, studijas baigęs Londono „Guildhall School of Music and Drama“ akademijoje. Martyno aranžuoti Michael Jackson, Seal, Bee Gees,Stevie Wonder, Aretha Franklin ir kt. pasaulinio lygio atlikėjų kūriniai koncertuose suskamba naujai ir netikėtai. Choro repertuarą papildo ir jazz, gospel, folk, funkie bei kitų žanrų dainos.
 
„Singphonics“ nespraudžia savęs į vieno stiliaus rėmus, drąsiai eksperimentuoja ir aktyviai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose. Jei dar niekada neteko dainuoti kartu su choru, tai gali būti, kad šis koncertas bus būtent toks, kai norėsis atsistoti ir pritarti skambančioms melodijoms.
 
Nepraleiskite progos ir patirkite muziką kartu su „Singphonics“.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Eglė
El. paštas: eglevilp@gmail.com
Telefonas: +37069877701
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas