lt

Renginių kalendorius

Šeimadienis. Mamų pasakos ir kūrybinės dirbtuvėlės

Spalio 3 dieną 12 valandą kviečiame į Šeimadienį mūsų bibliotekoje. Šįkart skaitysime „Mamų pasakas“ ir kursime iš popieriaus.

2020-10-03 Vaikams Po skliautu

„Bazilisko ambasada": Varšuva-Belgradas-Kijevas-Minskas

Spalio 2 d. 18 val. bibliotekos Didžiojoje salėje vyks renginys „Bazilisko ambasada": Varšuva-Belgradas-Kijevas-Minskas. Slavų literatūros skaitymai ir diskusija su vertėjais.

2020-10-02 Susitikimai Didžioji salė

Koncertas - paroda „Lietuva po angelo sparnu“

Spalio 2 d. 15.30 val. Didžiojoje salėje vyks koncertas - paroda „Lietuva po angelo sparnu“.

2020-10-02 Koncertai Didžioji salė

Skaitytojų klube jaunimui – Kotrynos Zylės „Sukeistas“

Kviečiame skaitantį jaunimą susitikti bendraminčių klube! Perskaitei knygą ir negali nustoti apie ją galvoti? Sukūrei tokią knygos interpretaciją, kurią privalo išgirsti kiti? O gal tau paprasčiausiai įdomu, ką apie perskaitytą kūrinį galvoja tavo bendraamžiai? Registruokis į Skaitytojų klubą jaunimui mūsų bibliotekoje!

2020-09-30 Vaikams Po skliautu

Šeimadienis. Knygos „Riteris, kuris pasakė „Ne“ skaitymai ir pilaičių dirbtuvės

Šeimadieniai grįžta! Kaip visada, laukiame jūsų bibliotekoje šeštadieniais, 12 val. Tiesa, kol kas ribojame dalyvių skaičių – galime priimti iki 5 vaikų su vienu lydinčiu asmeniu, tad nieko nelaukite ir registruokitės el. paštu [email protected]!

2020-09-26 Vaikams Po skliautu

Naktiniai nardymai bibliotekoje | Kultūros naktis

Rugsėjo 25 dieną vyks Kultūros naktis, tad Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka kviečia festivalio „Kultūros naktis“ lankytojus pasinerti į skaitytojams retai matomas erdves ir pažinti negirdėtas bibliotekos istorijas.

2020-09-25 Susitikimai Registracija

Kazachstano respublikos ambasados dovanotų knygų kolekcijos pristatymas

Kazachstano respublikos ambasada, švęsdama 175-ąsias žymaus poeto, į kazachų kalbą išvertusio Adomo Mickevičiaus kūrinius, Abajaus Kunanbajevo gimimo metines, kviečia į bibliotekai dovanotų knygų kolekcijos pristatymą.

2020-09-23 Susitikimai Didžioji salė

Jaunųjų kūrėjų festivalio „Literatūrinės slinktys“ kūrybos rinkinio pristatymas ir parodos atidarymas

Jaunųjų kūrėjų festivalio „Literatūrinės slinktys“ kūrybos rinkinio pristatymas ir parodos atidarymas. Rengiamas devintąjį kartą ir jau ketverius metus pagrindinis festivalio akcentas – rašytojų kūrybos rinkinys – pasirodo ne almanacho pavidalu, o kaip aplankas, talpinantis penkias knygeles su penkių autorių, kuriuos atrenka komisija, tekstais.

2020-09-22 Knygų pristatymai Didžioji salė

Šeimadienis. Interaktyvūs knygos „Baltųjų debesų gatvė“ skaitymai

Šeimadieniai grįžta! Kaip visada, laukiame jūsų bibliotekoje šeštadieniais, 12 val. Tiesa, kol kas ribojame dalyvių skaičių – galime priimti iki 5 vaikų su vienu lydinčiu asmeniu, tad nieko nelaukite ir registruokitės el. paštu [email protected]!

2020-09-19 Vaikams Po skliautu

Nikolajus Rerichas ir Lietuva

Maloniai kviečiame į renginį, skirtą Lietuvos Rericho Draugijos atkūrimo 30-osioms ir Gyvosios Etikos 100-osioms metinėms paminėti. Renginys vyks š.m. rugsėjo 19 d. (šeštadienį) 12 val. A. Mickevičiaus bibliotekos didžiojoje salėje. Programoje pranešimai: „N. Rerichas ir Lietuva“ bei „Moters tema N. Rericho kūryboje“. Renginio metu skambės muzika bei poezija.

2020-09-19 Susitikimai Didžioji salė
  1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 52 53 54  
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka