lt

Naujausios kunigo Algirdo Toliato knygos „Ramybė tau“ pristatymas

Didžioji salė

Lapkričio 26 d., antradienį, 18 val. kviečiame į naujausios kunigo Algirdo Toliato knygos „Ramybė tau“ pristatymą. Kunigas A. Toliatas žinomas ir mylimas visoje Lietuvoje. Per kelerius metus apleistą, sandėliu buvusią Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčią jis pavertė demokratiška ir modernia erdve, kurią atranda vis daugiau įvairiausių žmonių. O tūkstantiniai knygų tiražai rodo, kad A. Toliatas – vienas populiariausių autorių Lietuvoje.

Leidyklos „Tyto alba“ išleista penktoji kunigo A. Toliato knyga „Ramybė tau“ – išskirtinis Vilniaus knygų mugėje gimęs projektas. Ispanų kalba parašyta knyga, skirta tarptautinei auditorijai, autoriaus teises Lietuvai leidykla pirko tokia pat tvarka kaip visų užsienio knygų, greitu laiku „Ramybė tau“ pasirodys ispanų ir italų kalbomis. Knygą „Ramybė tau“ pristatančio prologo autorius – ispanų rašytojas Francescas Mirallesas, kunigo veiklą apibendrina rašytojos Linos Ever epilogas.

Pats A. Toliatas sako, kad tai pasaulietiškiausia jo knyga, kupina pavyzdžių iš gyvenimo ir kultūros. Kas atima iš mūsų ramybę ir laimę? Ar gali kliūtys gyvenime tapti galimybėmis? Kodėl reikia paleisti praeitį? Kaip per smulkmenas nepamesti tikslo? Kaip išmokti ne tik žiūrėti, bet ir matyti? A. Toliatas kaip visada įtaigiai ir užburiančiai kalba apie santarvę su pačiu savimi. Tada ir pasaulis taps harmoningas.

Renginyje dalyvauja knygos autorius A. Toliatas, filosofas, Vilniaus universiteto profesorius Alvydas Jokubaitis, komunikacijos specialistė, atlikėja, visuomenės veikėja Dovilė Filmanavičiūtė. Renginį veda Lolita Varanavičienė.

 

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Edita Sėdaitytė
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV