lt

Mūsų ateities Europa. Vytenio Andriukaičio paskaita

Virtualus renginys

Pasaulis susiduria su daugybe didelių iššūkių: nuo pandemijų iki klimato kaitos, nuo didėjančios ekonominės nelygybės iki skaitmenizacijos problemų. Ką tik išėjusiame leidinyje „Mūsų ateities Europa” (Our European Future) 36 geriausi Europos ekspertai pateikia įžvalgų apie tai, kokia bus Europos ateitis. Pasaulio sveikatos organizacijos specialusis pasiuntinys Europos regionui Vytenis Andriukaitis savo straipsnyje analizuoja, kaip peržiūrėti Europos sąjungos sutartis ir stiprinti europiečių sveikatos apsaugą. Daug dėmesio skiriama COVID-19 pandemijai, kuri sukrėtė Europą ir išryškino sveikatos apsaugos sistemos silpnąsias puses. Vienas iš pasiūlymų – Europos sveikatos sąjungos kūrimas.

Kokia bus Europos ateitis? Ką turime žinoti kiekvienas iš mūsų ir koks gali būti kiekvieno piliečio indėlis? Apie tai Vytenis Andriukaitis kalbės viešoje paskaitoje „Mūsų ateities Europa“.  

Paskaita vyks birželio 17 dieną 11 valandą Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus bibliotekos virtualioje erdvėje – Youtube paskyroje.

Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka