Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Modernaus folkloro grupės „Liberte“ albumo „Mylėt tik kartą” pristatymas

Didžioji salė
Lapkričio 11 dieną 18 valandą Didžiojoje salėje vyks modernaus folkloro grupės „Liberte“ albumo „Mylėt tik kartą” pristatymas. Įėjimas laisvas.
 
Kas nesate girdėję legendos apie Jūratę ir Kastytį? Apie du įsimylėjėlius, kurie nepaisė jų meilės kelyje iškylančių kliūčių, artimųjų nepritarimo ar gyvenimo būdo skirtumų, kuriuos lėmė kiek kitokia kasdieninė aplinka? Regis, kad ši istorija tokia sena, tačiau herojų lūkesčiai bei patiriami iššūkiai tokie panašūs į mūsų... Mes ir toliau kovojame už savo svajones, liūdim kai mums nepasiseka, laužom stereotipus ir bandom panaikinti bet kokias ribas ar skirtumus, net jeigu tai yra susiję su pačia gamta ir skirtingomis stichijomis.
 
Apie tai kalba ir Ana su grupe „Liberte“. Pagaliau dienos šviesą išvys albumas „Mylėt tik kartą“, kuriame išgirsite autorines bei lietuvių liaudies dainas apjungtas Jūratės ir Kastyčio istorijos motyvais. Pirmoje ciklo dalyje skamba žemiškojo pasaulio, Kastyčio kasdienybės muzika, vėliau siužetas persikelia į vandens stichiją, na, o kokia šių stichijų sankirtos lemtis turbūt žinote ir patys.
Albumo „Mylėt tik kartą“ pristatymo metu taip pat bus griaunami barjerai tarp skirtingų meno rūšių. Dar geriau suprasti šią meilės istoriją bei pasinerti į jos gelmes padės dailininkė Urtė Motuzaitė, kuri viso renginio metu, besiklausydama gyvai atliekamos muzikos, iliustruos šią istoriją tapydama ją ant smėlio.
 
Data: Lapkričio 11 diena
Laikas: 18 valanda
Vieta: Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka, Didžioji salė
Adresas: Trakų g. 10, Vilnius
Įėjimas yra nemokamas!
 
Labai lauksime jūsų kartu išgyventi šią istoriją iš naujo su šeima, draugais ir gera nuotaika, iki!
 
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Ugnius
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas