lt

Mažasis princas

Didžioji salė

Rugpjūčio 1 dieną 17.30 val. aktorius Algirdas Dainavičius ir kompozitorius Marius Salynas kviečia į susitikimą su Mažuoju princu.

Susitikimas su Mažuoju princu  prilygsta akistatai su savo tyriausia svajone, pokalbiui su savo vidiniu vaiku. Ar dažnai randam jam laiko? Jis laukia paskutinis eilėj, po svarbių darbų, svarbių susitikimų, visų „reikia“ ir visų „noriu“. Laukia kantriai, ramiai, kol pažvelgsi į jį ir paimsi už rankos. Kai lakūnui sugenda lėktuvas dykumoj ir jis lieka vienut vienutėlis  su giliai kažkur viduje rusenančia viltimi, pasirodo mažasis princas...

Būti šio susitikimo liudytojais kviečia aktorius Algirdas Dainavičius ir kompozitorius Marius Salynas. Virtuoziškas Algirdo Dainavičiaus persikūnijimas, atgyjantys „Mažojo princo“ herojai rožė, karalius, tuščiagarbis, žibintininkas, lapė ir kt., gyvai atliekamos kompozitoriaus  Mariaus Salyno dainos pagal poeto Rimvydo Stankevičiaus tekstus sukuria įtaigią pasakojimo dinamiką, kuri veda žiūrovą susitikti su savuoju Mažuoju princu.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Jurga Kauzonienė
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas
AVBA