lt

Luko Norkūno koncertas

Didžioji salė

Kovo 12 dieną 18 valandą kviečiame į bibliotekos Didžiąją salę, kur vyks Luko Norkūno koncertas. Lukas Norkūnas – nuoširdžių, autentiškų ir originalių dainų autorius ir atlikėjas, koncertuojantis nuo 2013 metų, o dainas rašantis jau nuo 2002 metų. Parašęs per 100 dainų!

Kaip muzikantas-instrumentininkas Lukas Norkūnas žinomas/nežinomas iš muzikinių grupių „Midnight Special“ (mandolina, balsas), „Lialiastyga“ (klasikinė gitara, perkusija, balsas), „Gytis Ambrazevičius ir Grupė“ (bosinė gitara, balsas), „Breakfast For Two“ (klasikinė gitara, balsas), „fenomenologija” (elektrinė gitara, balsas).

2018 metų gruodį išleidęs savo pirmajį albumą „(demo)”, kuriame tilpo 10 dainų iš įvairių kūrybinių etapų, ir kuriame visais instrumentais grojo pats! Šiuo metu įrašinėja antrąjį albumą.
Pirmąjį albumą bus galima įsigyti šio koncerto metu, tuo paremiant tolimesnius kūrybinius užmojus!

Luko Norkūno kūryba inspiruota bliuzo energetikos ir nuoširdumo, išjaustos muzikinės subtilybės, folk muzikos atvirumo ir gyvenimiškos istorijos pasakojimų. Filosofijos studijų, laisvų apmąstymų, tyrinėjimų ir nuotykių. Savo dainose Lukas Norkūnas siekia suderinti emocinį krūvį, žodžių prasmingumą, bei muzikinį išradingumą.

Įėjimas laisvas. Maloniai laukiame!

Atsižvelgdami į rekomendacijas, susijusias su COVID-19 ligos epidemiologine situacija, prašome apsvarstyti savo galimybes dalyvauti viešuose renginiuose. Daugiau informacijos ČIA.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Edita Sėdaitytė
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV