lt

Luko Norkūno albumo pristatymas

Didžioji salė

Lukas Norkūnas – nuoširdžių ir šiltų dainų autorius ir atlikėjas, praeitų metų pabaigoje išleidęs ir šiuo metu aktyviai akustiniais koncertais pristatinėjantis savo debiutinį albumą.

Albume tilpo 10 paties Luko sukurtų, aranžuotų, įrašytų ir įvairių instrumentų skambesiu papildytų dainų, sudėtų į seką, sudarančią vientisą istoriją. Koncertuose šios dainos skamba drauge su ankstesniu Luko Norkūno kūrybiniu etapu, apimančiu beveik pusę jo gyvenimo.

Luko Norkūno kūryba inspiruota bliuzo energetikos ir nuoširdumo, išjaustos muzikinės subtilybės bei folk muzikos atvirumo ir gyvenimiškos istorijos pasakojimų. Savo dainose Lukas Norkūnas siekia suderinti emocinį krūvį, žodžių prasmingumą bei muzikinį išradingumą.

Luko Norkūno daina „Tas Pats“: https://youtu.be/b-IVq3RfKfk

Kaip muzikantas-instrumentininkas Lukas Norkūnas iki šiol buvo žinomas iš muzikinių projektų „Midnight Special“, „Lialiastyga“, „Gytis Ambrazevičius ir Grupė“ bei „Breakfast For Two“, o kaip dainų autorius ir atlikėjas plačiau sužibėjo praeitais metais nacionalinėje Eurovizijos dainų atrankoje pristatęs savo dainą „Tegu“, jau kurį laiką sėkmingai skambančią radijo ir internetinių
pasiklausymo platformų eteryje. Luko Norkūno daina „Tegu“:
https://www.pakartot.lt/album/tegu-tegu/tegu-tegu

Koncerto bibliotekos Didžiojoje salėje pradžia – 18 valandą.

Renginys nemokamas. Po koncerto bus galimybė įsigyti Luko Norkūno įrašytą, apipavidalintą ir išleistą kompaktinį diską

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Edita Sėdaitytė
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV