lt

Lijanos Simanonytės detektyvinio romano pristatymas

Didžioji salė

Lijana Simanonytė gyvena JAV ir, deja, negalės dalyvauti renginyje, bet ji yra atsiuntusi vaizdo įrašą, kurį mes peržiūrėsime ir susipažinsime su nauju žmogumi Lietuvos literatūrinėje padangėje. 

Pristatyme dalyvaus žurnalistas, tautotyrininkas, rašytojas Jonas Laurinavičius, ištraukas iš knygos skaitys aktorė Edita Zizaitė-Damaševičienė. Apie autorę, detektyvinį romaną, jo parašymo aplinkybes ir leidimą papasakos leidyklos ANDRENA vadovė Nijolė Petrošienė. Renginio svečiai galės sudalyvauti konkurse ir laimėti knygą.

 

 

 

Knygos IŠLIKTI centre – nedidelio Lietuvos miesto gyvenimas, kuriame persipina įvairiausių žmonių išgyvenimai ir potyriai – nuo pirmosios meilės iki žudančių aistrų, nuo nereikšmingų įvykių iki skausmingų netekčių.

Toks detektyvas, kurį kuria jauna rašytoja Lijana Simanonytė, gali virsti tikrove bet kuriame mieste. Gal net atpažinsite epizodus, personažus, kurie galėtų būti susiję su jūsų miesto gyvenimu?

Autorė Lijana Simanonytė, pradėdama rašyti šį kūrinį, buvo pagrindinės herojės, aštuoniolikmetės Laimos, amžiaus. Kūrybinis procesas truko keletą metų. Gal dėl to detektyvinis romanas IŠLIKTI persmelktas jaunatvišku nuoširdumu, minties aiškumu ir nuolat didėjančios patirties įtampa.

Praskleiskime daugiaklostę uždangą ir pasinerkime į savo miestų ir miestelių didžiąsias ir mįslingas paslaptis...

Maloniai kviečiame visus, kuriems nesvetimas pramogų pasaulis ir pramoginės literatūros rūšis – detektyvas.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Edita Sėdaitytė
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV