Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Koncertas „Dainų klubas“ su Skye Magnus iš Australijos

Didžioji salė

Vasario 8 dieną 18 valandą kviečiame į koncertą „Dainų klubas“ su Skye Magnus iš Australijos. Koncertą organizuoja „PASAKA AGENCY“ ir „LAST MINUTE PRODUCTIONS“.

Skye Magnus yra jauna dainininkė / dainų autorė iš Australijos, šiuo metu Lietuvoje įrašinėjanti savo debiutinį albumą. Skye dainuoja nuo mažų dienų, o dainas kurti pradėjo prieš ketverius metus. Koncerto metu girdėsime Skye dainas jai grojant gitara, o bosine gitara ir klavišiniais pritars Boris Kulenovic – šiuo metu Vilniuje gyvenantis prancūzas muzikantas, kompozitorius bei prodiuseris kuriantis elektroninę muziką po „The Mirror“ pseudonimu, taip pat grojantis su Viktoro Diavaros muzikiniais projektais „Afrodelic“ bei „Elektronines Sutartinės“.

Abu koncerte pasirodysiantys muzikantai teigia, kad muzika jiems yra priemonė išreikšti tai, ko negalima perteikti vien žodžiais. Skye savo dainose liečia Dievo, gijimo, sielos, įvairių traumų ir meilės temas bei žada, kad iš jos koncerto klausytojai išeis jausdami daugiau tikrumo, švelnumo bei pasiruošę net ir tamsesnes akimirkas sutikti su meile.

Skye Magnus rasite:

The Mirror rasite:

Įėjimas į koncertą laisvas, kviečiame!

Į salę lankytojai įleidžiami nuo 17:30
Koncerto pradžia 18:00

 

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Ugnius
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas