Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Justės Kazakevičiūtės autorinės muzikos koncertas „Dienoraščiai“

Didžioji salė

Justė Kazakevičiūtė – pianistė, dainų autorė, dainuojamosios poezijos, populiariosios ir džiazo muzikos atlikėja, kūrėja. Atlikėja su muzika gyvena nuo pat vaikystės, ilgus metus grojusi gitara ir fortepijonu, vėliau nusprendė siekti pianistės karjeros. Savo įgūdžius tobulino pas įvairius Lietuvos ir užsienio pianistus, kaip prof. Artūras Anusauskas (Lietuvos muzikos ir teatro akademija) bei iki šiol mokosi pas žymią brazilų džiazo pianistę Eloà Gonçalves.

Nors tai tik pirmasis jos autorinės muzikos vakaras, Justę jau gerai pažįsta festivalių „Purpurinis vakaras“, „Akacijų alėja", „Nenusigąsk - Tai aš", „Senamiesčio žiogas", „Kai sirpsta vyšnios suvalkijoj" klausytojai, atlikėja taip pat yra pasirodžiusi įvairiuose koncertuose, skirtuose atminti Vytautui Kernagiui bei dalyvavo televiziniame projekte „Dainų daina", kur atlikdama Andriaus Kulikausko dainą „Gintarai", kartu su Česlovu Gabaliu, užėmė II vietą. Justę taip pat neseniai buvo galima išvysti ir „Piano & Microphone” serijos koncertuose Lukiškių kalėjime kartu su Migloko.

Dar studijų metais Justė Kazakevičiūtė pristatė savo dainas įvairiuose dainuojamosios poezijos koncertuose, keliaudama ir koncertuodama po visą Lietuvą su žymiu kompozitoriumi ir atlikėju, Andriumi Kulikausku. Atlikėja taip pat yra pelniusi Vytauto Kernagio fondo prizą respublikiniame dainuojamosios poezijos konkurse.

Koncerte išgirsite ne tik atlikėjos kurtas dainas, bet ir keletą žinomų dainuojamosios poezijos kūrinių, taip, kaip jie suskamba Justės interpretacijoje. Išgirsite lyriškas melodijas apipintas balso ir fortepijono improvizacine muzika su švelniomis džiazo spalvomis.

  • Garsas: Gediminas Svilas
  • Šviesa: Matas Bartaška
  • Afiša: Augimo laboratorija
  • Vieta: Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka, Didžioji salė, II aukštas
  • Data: 2023 m. gruodžio 13 d.
  • Koncertas nemokamas
  • Durys: 17:30
  • Koncerto pradžia: 18:00
  • Renginio trukmė: ~ 1 val.

Facebook renginys

 

 

 

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Ugnius
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas