Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Filosofijos klube – prof. Vytauto Radžvilo paskaita „Politika ir filosofija“

Didžioji salė

Sausio 18 d. 17.30 val. kviečiame į Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką (Trakų g. 10), kur vyks jau ketvirtasis bibliotekoje kuriamo Filosofijos klubo susitikimas. Jame – prof. Vytauto Radžvilo paskaita „Politika ir filosofija“.

Gelminę sąsają tarp filosofijos ir politikos atskleidžia du didžiojo graikų mąstytojo Aristotelio teiginiai. Būtybė, kuriai nereikia filosofijos, yra arba dievas, arba gyvulys. Būtybė, kuriai nereikia politikos, yra arba dievas, arba gyvulys. Paskaitoje bus aptariama teorinė šios sąsajos  prasmė ir jos praktinė svarba sprendžiant aktualias šių dienų politikos problemas.
 
Filosofijos klubo idėja – sutelkti besidominčius bei pradedančius filosofija domėtis žmones tematiniams pokalbiams, kurių tikslas yra susipažinti su skirtingomis filosofijos sritimis ir skatinti lankytojus diskutuoti ir nagrinėti įvairiausius filosofinius tekstus.

Į susitikimus kviečiame ateiti įvairaus amžiaus ir išsilavinimo žmones, svarbiausias kriterijus – noras į mus supančius reiškinius žvelgti giliau.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Jurga Kauzonienė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas