Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Filosofijos klubas. Doc. dr. Vaivos Daraškevičiūtės paskaita „Menas ir filosofija“

Didžioji salė

Gruodžio 21 d. 17.30 val. kviečiame į Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką (Trakų g. 10), kur vyks jau trečiasis bibliotekoje kuriamo Filosofijos klubo susitikimas. Jame – doc. dr. Vaivos Daraškevičiūtės paskaita „Menas ir filosofija“.

Paskaitoje bus kalbama apie sąsajas tarp meno ir filosofijos. Remiantis skirtingomis filosofijos teorijomis ir pavyzdžiais iš meno konteksto, bus bandoma atsakyti į klausimus, „kodėl menui rūpi filosofija, o filosofijai – menas?“, „kaip meno ir filosofijos santykis keitėsi kultūros tradicijoje?“, „ar filosofinės teorijos padeda suprasti meną, o gal priešingai – trukdo?“

<<<>>>

Filosofijos klubo idėja – sutelkti besidominčius bei pradedančius filosofija domėtis žmones tematiniams pokalbiams, kurių tikslas yra susipažinti su skirtingomis filosofijos sritimis ir skatinti lankytojus diskutuoti ir nagrinėti įvairiausius filosofinius tekstus.
 
Į susitikimus kviečiame ateiti įvairaus amžiaus ir išsilavinimo žmones, svarbiausias kriterijus – noras į mus supančius reiškinius žvelgti giliau.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Jurga Kauzonienė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas