Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
lt

Filosofijos klubas. Doc. dr. Vaivos Daraškevičiūtės paskaita „Menas ir filosofija“

Didžioji salė

Gruodžio 21 d. 17.30 val. kviečiame į Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką (Trakų g. 10), kur vyks jau trečiasis bibliotekoje kuriamo Filosofijos klubo susitikimas. Jame – doc. dr. Vaivos Daraškevičiūtės paskaita „Menas ir filosofija“.

Paskaitoje bus kalbama apie sąsajas tarp meno ir filosofijos. Remiantis skirtingomis filosofijos teorijomis ir pavyzdžiais iš meno konteksto, bus bandoma atsakyti į klausimus, „kodėl menui rūpi filosofija, o filosofijai – menas?“, „kaip meno ir filosofijos santykis keitėsi kultūros tradicijoje?“, „ar filosofinės teorijos padeda suprasti meną, o gal priešingai – trukdo?“

<<<>>>

Filosofijos klubo idėja – sutelkti besidominčius bei pradedančius filosofija domėtis žmones tematiniams pokalbiams, kurių tikslas yra susipažinti su skirtingomis filosofijos sritimis ir skatinti lankytojus diskutuoti ir nagrinėti įvairiausius filosofinius tekstus.
 
Į susitikimus kviečiame ateiti įvairaus amžiaus ir išsilavinimo žmones, svarbiausias kriterijus – noras į mus supančius reiškinius žvelgti giliau.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Jurga Kauzonienė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas