lt

Festivalio pradžios renginys/ almanacho „Poezijos tiltai 2020” pristatymas

Didžioji salė

Virtualus tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos tiltai“ grįžta birželio 5-12 dienomis. „Poezijos tiltai“ – tai virtualus poezijos festivalis pandemijos išskirtiesiems sujungti. Naujos, originalios kultūros išraiškos formos vis labiau prigyja, o karantinas joms nėra kliūtis. Jau šį šeštadienį prasidės antrasis Tarptautinis virtualus poezijos festivalis „Poezijos tiltai“. Eiliuotais tiltais birželio 5-12 d. jis sujungs poezijos mylėtojus bei tautinių mažumų ir imigrantų bendruomenių poetus keliuose žemynuose.

Jungiamoji pirmojo ir antrojo „Poezijos tiltų“ grandis – pernykščio festivalio autorių kūrybos almanachas. 2020-aisiais rengtame festivalyje dalyvavo 107 poetai iš 27 valstybių. Jų kūryba buvo išversta į lietuvių ir lenkų kalbas bei papildyta Lietuvos menininkų darbais. 

Birželio 5 dieną 16 valandą bibliotekos Didžiojoje salėje jau antrasis „Poezijos tiltų“ festivalis bus pradėtas su poezija ir muzika. 2020 metų almanacho pristatymas ir taps antrojo „Poezijos tiltų“ festivalio įžangos renginio dalimi.

Daugiau informacijos apie festivalį – ČIA.

 

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Juozas Žitkauskas
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka