Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Eugenijos Pilypaitienės retrospektyvinė akvarelinės tapybos paroda „Gaivi lyg rytmečio rasa“

Parodų salė

Eugenija Pilypaitienė yra Lietuvos dailininkų sąjungos narė, Lietuvos architektų sąjungos narė, Meno kūrėjų asociacijos narė.

Retrospektyvinėje akvarelinės tapybos „Gaivi lyg rytmečio rasa“ parodoje dailininkė eksponuoja šiluma ir jūra dvelkiančius Krymo motyvų etiudus. Įprasmindama 700 metų Vilniaus miesto jubiliejų, dailininkė eksponuoja ir Vilniaus miesto architektūrinius peizažus, išryškindama sąsajas su Lietuvos kultūrinėmis tradicijomis, atskleisdama daugianytės Vilniaus architektūros bruožus. Dailininkė yra sukūrusi ne vieną tapybišką ir monumentalų Vilniaus miesto peizažą, skęstantį sodrių spalvų gamoje, kaip pvz. „Vilniaus panorama“, „Vilniaus šv. Jonų bažnyčios ir varpinės ansamblis ir kt. Eugenija Pilypaitienė yra išleidusi savo kūrinių albumą „Eugenija Pilypaitienė. Akvarelinė tapyba“ 2019 metais. Ji dalyvavo virš 120 įvairaus rango akvarelinės tapybos parodų Lietuvoje ir užsienyje, surengė apie 30 personalinių parodų Lietuvoje, Vokietijoje, Čekijoje, Estijoje.

2024 metais minėsime LDS akvarelininkų sekcijos įkūrimo 30-metį. Eugenijos Pilypaitienės ir akvarelininko Igno Būdrio rūpesčiu, akvarelininkų sekcija buvo įkūrta 1994 metais. Būdama daugiau kaip 20 metų jos pirmininke, Eugenija Pilypaitienė atidavė daug jėgų ir kantrybės sekcijos puoselėjimui.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta, 8 5210 7003
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas