Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Erikos Razminaitės tapybos bei siuvinėjimo kryželiu darbų parodos atidarymas

Parodų salė
Birželio 3 d. – 29 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Parodų salėje eksponuojama Erikos Razminaitės tapybos bei siuvinėjimo kryželiu darbų paroda „Carpe diem arba J. Vermejeris Vilniuje". Parodos atidarymas vyks birželio 3 d. 18 val.
 
Po parodos dvigubu pavadinimu slypi dvi parodos temos ir du dailininkės pomėgiai. Tapyba ir siuvinėjimas kryželiu yra neatskiriama jos gyvenimo dalis. Šią parodą ji dedikuoja žmonėms, skinantiems dieną, t. y. besimėgaujantiems kiekviena akimirka, gyvenantiems čia ir dabar.
 
Autorė pasirinko kopijuoti dailininko J. Vermejerio paveikslus ir šioje parodoje yra trys jo inspiracijos: „Mergina su perlo auskaru“, „Pienininkė“ ir „Tapybos menas“.
 
Siuvinėjimas kryželiu – dar viena jos aistra. Rinkdamasi kūrinį ir jo schemą vadovaujasi šūkiu „Ko negaliu nutapyti – išsiuvinėsiu“. Taip gimė L. Alma-Tademos „Heliogabalo rožės“ ir W. Morriso „Apšviestas sodas“. Dauguma darbų siuvinėjami 2-2,5 metus. Bendras kryželių skaičius parodoje – virš 600 000.
 
Erika Razminaitė (g. 1986, Kelmėje) – mūza, tapytoja, siuvinėtoja kryželiu, grafikos dizainerė, meno studijos bendraįkūrėja. Yra suorganizavusi ir dalyvavusi virš 10 grupinių parodų Lietuvoje. Laisvalaikiu kopijuoja arba siuvinėja žinomų menininkų paveikslus bei leidžia laiką su geriausiais draugais katinais. 
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Jurga Kauzonienė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas