Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

DEN RIVERS | Koncertas Adomo Mickevičiaus bibliotekoje

Didžioji salė
Balandžio 18 dieną 18 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje (Trakų g. 10) vyks grupės „Den Rivers“ koncertas.
 
„Den Rivers“ – kultinės lietuvių grupės „Fusedmarc“ įkūrėjo Deniso Zujevo solinis projektas. Po ilgo ir sėkmingo elektroninės muzikos periodo atlikėjas nusprendė atskleisti savo jausmingą, poetišką dainų kūrėjo ir atlikėjo pusę. Muzikantas neslepia, kad eiti šiuo keliu jį paskatino vidinė transformacija, įvykusi po grupės „Fusedmarc“ dalyvavimo „Eurovizijoje“ 2017 metais Kijeve.
 
„Tai buvo momentas, kai supratau, kad pavargau nuo skaitmeninio meno, užprogramuotos muzikos, pajutau stiprų norą pasinerti giliau į savo vidinį pasaulį. Norėjau kurti muziką naudojant pačius paprasčiausius ir artimiausius instrumentus, tokius kaip balsas, žodis ir akustinė gitara. Po pirmųjų žingsnių apėmė jausmas, kad viskas vyksta labai organiškai. Dainos gimė viena po kitos, kiekviena su savitu charakteriu, nuotaika ir atmosfera. Tai buvo tarsi vidinės upės tėkmė, begalinis idėjų ir garsų srautas. Taip atsirado projekto pavadinimas – „Den Rivers“. Įsibėgėjus kūrybos procesui, prie projeko prisijungė bendraminčiai ir nuo 2022-ųjų vasaros pradžios Den Rivers pradėjo aktyvią koncertinę veiklą“ – grupę pristato Denisas.
 
Šiai dienai grupė „Den Rivers“ yra išleidusi 2 vaizdo klipus dainoms The Road ir Groovejet, įrašinėja savo debiutinį albumą – jų muzika išsiskiria unikaliu skambesiu, atmosfera ir lyriniais tekstais, siūlančiais klausytojui patogiai pasinerti į garso, harmonijos ir nuoširdumo pasaulį. Muzikantai savo kūryboje paliečia vidinės laisvės, sąmoningumo, ryžto rinktis ir atskleisti savo potencialą temas.
 
„Den Rivers“ muzikantai:
Denis Zujev - balsas, gitara
Michail Levin - bosinė gitara
Aliaksandr Ratsko - gitara, pritariantysis vokalas
Dmitry Schpoontoff - sintezatorius
Sergej Cyplakov - būgnai, perkusija
 
Nuorodos į „Den Rivers“ muziką:
https://www.youtube.com/@denrivers
https://sptfy.com/denrivers
 
„Den Rivers“ pasirodymas – tai kovo-birželio mėnesiais kartą per mėnesį bibliotekoje vyksiančio projekto „Koncertai Adomo Mickevičiaus bibliotekoje“ dalis. Šiuo projektu kuriame sąlygas bibliotekos bendruomenės nariams nemokamai dalyvauti kokybiškuose ir išskirtiniuose koncertuose, susipažinti su rečiau girdima originalia Lietuvos kūrėjų muzika.
 
Projekto „Koncertai Adomo Mickevičiaus bibliotekoje“ rėmėjai ir partneriai:
Asociacija LATGA, radijas LRT OPUS, „Ži rekomenduoja“ ir VilniusTech Kūrybinių industrijų fakultetas.
 
Įėjimas į koncertą laisvas, maloniai kviečiame.
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Ugnius
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas