lt

Aušros Matulaitytės romano „Prijaukinti vėjai“ pristatymas

Didžioji salė

Pavasario saulė vis dažniau pabudina mintis ir apie... atostogas. O kaipgi atostogos be vasariško romano. Tad kviečiame į knygos „Prijaukinti vėjai. Istorija, nutikusi Kanaruose“ pristatymą. Dalyvaus knygos autorė, Aušra Matulaitytė, tinklaraščio „Knygų dama“ autorė Nora Žaliūkė. Ištraukas iš romano skaitys ir savo kūrybos dainas atliks Justina Kaminskaitė.

Kartais reikia išklysti iš kelio, kad rastum lobį, arba atsisakyti lobio – kad rastum savo kelią. Nebijoti ieškoti savęs, gyvenimo džiaugsmo. Kai tau 27-eri, galima šokti į bendraamžių šeimos idilės traukinį, arba... nusipirkti „lemtingą bilietą“ ir nuskristi į Kanarus. Taip padarė šios knygos pagrindinė veikėja Alba. Išdrįsusi palikti blėstančią meilę, pabodusį darbą ir mylimą Vilnių, ji leidžiasi į naujo gyvenimo paieškas mažoje Kanarų saloje Lansarotėje. Albos gyvenimą kaipmat pagauna ispaniškas ritmas. Nuostabi salos gamta, svaiginančios pažintys ir, žinoma, meilė. Bet ar pavyks Albai susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą?

Romanas skirtas „tam, kuris laukia, svajoja, bet nedrįsta: keliauti, žengti pirmo žingsnio, siekti svajonių, kažką keisti ar keistis. Manau, knyga patiks ir pavargusiems nuo kasdienybės, norintiems bent trumpam pabėgti, užsimiršti, pabūti kitoje šalyje ir akimirkoje. Žinoma, ją rekomenduoju ir visiems Ispanijos mylėtojams“, – sako romano autorė.

Aušra Matulaitytė – kūrybininkė, žurnalistė, įsimylėjusi Ispaniją. 2004 m. buvo išleistas jos apsakymų rinkinys „Angelas juodais drabužiais“.  „Prijaukinti vėjai“ – pirmasis autorės romanas.

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Edita Sėdaitytė
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV