Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

AFRIKOS BŪGNŲ RATAS | Gatvės muzikos diena 2023 | Vilnius

Bibliotekos kiemas
„Afrikos būgnai“ Gatvės muzikos dienos proga gegužės 20 dieną 15 val.  kviečia visus į A. Mickevičiaus bibliotekos kiemą, kur rengs didžiausią Afrikos būgnų ratą visiems susirinkusiems. 100 būgnų vienu metu panirs į bendrą ritmą, pojūtį ir garsą. Registracija: https://forms.gle/yrbzzJuzPJZ8AVMW9.
------------------------------
Gatvės muzikos dienos draugai – perkusijos studija „Afrikos būgnai“ su Gediminu Mačiulskiu priešakyje nuo neatmenamų laikų prisijungia prie didžiausios miesto muzikos šventės, joje ne tik grodami autentiškais būgnais, bet ir kurdami šventinę nuotaiką bei atmosferą alsuojančią Afrikos karščiu. Šie metai ypatingi tuo, kad GMD kviečia atlikėjus groti ne tik publikai, bet ir kartu su ja, todėl perkusijos studija „Afrikos būgnai“ kviečia visus į A. Mickevičiaus bibliotekos kiemą, kur rengs didžiausią Afrikos būgnų ratą visiems susirinkusiems. 100 būgnų vienu metu panirs į bendrą ritmą, pojūtį ir garsą. „Tikiu, kad tai bus it būgnų sutartinė, kurioje visi susirinkę sutars tarpusavyje ir būgnai suskambės žmonių rankose iš širdies į širdį. Tai turbūt svarbiausia šių dienų pasaulyje. Ir visai nesvarbu, ar jūs esate groję ar ne. Būgnai įtraukia visus, ir jais groti gali visi.“ – sako studijos įkūrėjas, perkusininkas Gediminas Mačiulskis.
 
Kviečiame visus norinčius jungtis į Afrikos būgnų ratą gegužės 20 dieną 15 valandą Gatvės muzikos dienoje – A. Mickevičiaus bibliotekos kiemelyje (Trakų g. 10, Vilnius).
 
Te skamba tarp mūsų viskas, kas tarp mūsų skamba!
 
Visiems registruotiems būgnų rato dalyviams bus suteiktas būgnas dalyvavimui užsiėmime.

Vieta: A. Mickevičiaus bibliotekos kiemelis
Pradžia: 15:00val.
Trukmė: 1:00-1:30val.
Amžius: 16+
 
#VienuRitmu su Ukraina.
Apšilimas prieš GMD >>> Vienu ritmu su Ukraina | GMD PREPARTY (https://bit.ly/40uYvMt)
Specialaus leidimo GMD „Tarp mūsų viskas skamba“ marškinėliai https://bit.ly/43D5vKd
Už GMD PREPARTY koncerto bilietų ir marškinėlių surinkti pinigai bus pervesti NVO „Лoгістичний Штаб“ (@Logistychnyi.Shtab), kurios logistikai vadovauja Ukrainoje vykstančios GMD organizatorė Olesia Korzhenevska.
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas