lt

Naftos verslo titano ir filantropo autobiografija

John Rockefeller

Naftos verslo titano ir filantropo autobiografija

Viena yra skaityti kitų biografų knygas, kas kita – paties John D. Rockefeller rašytą autobiografiją.

„Naftos titano ir filantropo autobiografija“ – asmeniški atsiminimai apie pirmuosius karjeros žingsnius ir kaip jie nuvedė iki milijardieriaus statuso. Knyga patiks istorinį žanrą mėgstantiems skaitytojams. Knygos siužetas vystomas JAV technologinio progreso laikais. John D. Rockefeller greitai įžvelgė galimybes ir darbo bei asmeninių savybių dėka tapo naftos verslo titanu.

Pradėjęs nuo buhalterio karjeros, John D. Rockefeller gebėjo puikiai planuoti ir valdyti savo finansus. Nepaisant to, kad jo atlygis buvo juokingas, jis sugebėjo susitaupyti pinigų bei tinkamu laiku jų pasiskolinti ir padėti pamatus imperijos pradžiai.

Knygoje „Naftos titano ir filantropo autobiografija“ rašoma apie laikus, kuomet nafta arklių traukiamais vežimais buvo gabenama į atokius JAV kampelius, kol pamažu šalyje išsivystė pramonė. Kartu su partneriais valdoma John D. Rockefeller naftos perdirbimo įmonė „Standard Oil Company“ išsiplėtė ir 1879-tais metais valdė apie 90% JAV naftos gavybos verslo.

„Naftos titano ir filantropo autobiografija“ – asmeniška John D. Rockefeller karjeros santrauka ir JAV istorijos fragmentai. Knyga rekomenduojama visiems, besidomintiems tais veikėjais, kurie pastatė Ameriką, žymiomis asmenybėmis bei tiesiog ieškantiems profesinio įkvėpimo.

Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka