lt

Išlįsk iš savo dėžės!

Tobias Beck

Išlįsk iš savo dėžės!

Išlįsk iš savo dėžės! / Tobias Beck; iš vokiečių kalbos vertė Ieva Sidaravičiūtė. - Vilnius : BALTO leidybos namai, 2019 (Vilnius : BALTO print). - 139 p.

Ko gero, esate susidūrę su nepataisomais bambekliais – žmonėmis, kurie visą dieną skundžiasi, kuriems niekas neįtinka, kurie nuolat renkasi aukos vaidmenį. Oras vėl prastas, šiandien pirmadienis, kaimynas užėmė vietą stovėjimo aikštelėje, ir dar ta skylė riestainyje – kur tai matyta! Prasta nuotaika yra užkrečiama ir neigiamai veikia aplinkinius.

Lektorius ir motyvatorius Tobias Beckas šioje šmaikščioje knygoje pataria, kaip sėkmingai gyventi savo gyvenimą ir nepasiduoti kitų kontrolei. Taikliais pavyzdžiais jis rodo, kaip atsikratyti nepataisomų bambeklių, kad patys nevirstume viskuo nepatenkintais niurzgomis.

Gyventi laisvai – reiškia priimti pasaulį tokį, koks jis yra, ir baigti skųstis. Prisiimti atsakomybę už save bei kitus ir bendrauti su žmonėmis, kurie aktyviai veikia, o ne dejuoti, kaip viskas blogai.

Užuot mąstę apie problemas ir rizikos veiksnius, išmokite regėti progas ir galimybes. Pasukite keliu, kuriuo veda svajonės ir vizijos. Raskite žmonių, kurie padės jums augti ir tobulėti – kad gyventumėte sėkmingai ir laisvai.

Tobias Beckas iš mokymosi sutrikimų turinčio skrydžių palydovo tapo vienu geriausių Europos lektorių. Jis pritraukia milijonus interneto vartotojų, jo kuriama Bewohnerfrei® („Liberated") tinklalaidė, vos išleista, pakilo į pirmąją iTunes populiariausių įrašų reitingo vietą. Tobio Becko seminaruose jau apsilankė šimtai tūkstančių dalyvių, jis tapo ne vienos garsios įmonės generalinio direktoriaus asmeniniu patarėju.


Šaltinis: https://www.knygos.lt/lt/knygos/islisk-is-savo-dezes-/

Bendruomenių kraštotyra
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Knygų lobis
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Knygos per penki TV