lt

Nuotolinė edukacija kviečia susikurti lipduką

Nuotolinė edukacija kviečia susikurti lipduką

Ar žinojote, kad bibliotekoje esančios plėvelių pjaustyklės pagalba galima pačiam pasigaminti vienspalvį lipduką? Tam reikės pasiruošti paveikslėlio vektorinį failą naudojantis nemokama programa. Kviečiame žiūrėti nuotolinę edukaciją „Kaip vektorizuoti paveikslėlį ruošiant maketą pjaustymui plėvelėje“ ir patiems susikurti lipduką!

Kurkite saugiai namuose

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje esanti „Kūrybos laboratorija“ suteikia galimybę smalsiems žmonėms išmokti naujų įgūdžių ir išbandyti turimą įrangą – plėvelių pjaustyklę, 3 D spausdintuvą, fotojuostų skenerį, nuotraukų spausdintuvą, 360 laipsnių kamerą, grafinę planšetę, kompiuterius su programine įranga nuotraukų redagavimui ir kt.

Tęsiantis karantinui negalime pakviesti jūsų į bibliotekos erdves, tad siūlome nuotolines edukacijas, kurios leidžia kurti savarankiškai.

Šiandien „Kūrybos laboratorijos“ edukatoriai pristato nuotolinę edukaciją „Kaip vektorizuoti paveikslėlį ruošiant maketą pjaustymui plėvelėje“. Tai dar vienas „Pasidaryk pats“ edukacinės serijos filmukas, kuriame sužinosite, kaip naudodami laisvai prieinamą grafinio redagavimo programėlę „Inkscape“ galite savo turimą paveikslėlį paruošti ploteriavimui (kontūrų išpjovimui plėvelėje). Plėvelių pjaustykle (ploteriu) galite pasigaminti unikalų lipduką arba susikurti vienspalvę aplikaciją rūbui (pvz. marškinėliams) ar medžiaginiam maišeliui. Kviečiame žiūrėti edukaciją:

Dovana – atspausdintas lipdukas

Pirmiems 10 žmonių, kurie susikurs maketą ir jį atsiųs į biblioteką, lipduką atspausdinsime ir įteiksime dovanų. Lipduko plotas – iki 25 kvadratinių centimetrų. Lipdukas bus vienspalvis, galima rinktis iš juodos, oranžinės, geltonos, mėlynos, sidabrinės, violetinės ir „elektrinės“ spalvų.

Paruoštus failus siųskite el. paštu [email protected] iki gegužės 1 dienos. Siųsdami parašykite savo skaitytojo pažymėjimo numerį bei kokios spalvos pageidaujate. Atspausdintus lipdukus galėsite atsiimti kartu su knygomis bibliotekoje.

***

Daugiau informacijos apie „Kūrybos laboratorijos“ edukacijas ir paslaugas skaitykite ČIA.

Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka