lt

Kūrybos laboratorija

Kūrybos laboratorija yra atvira visoms idėjoms. Čia dera viskas nuo siuvinėjimo, dekupažo ar kitokių rankdarbių iki pažintinių robotikos užsiėmimų vaikams bei pradedantiesiems ar net programavimo bei maketavimo pažengusiems.

Kūrybos laboratorijos panaudojimo galimybes išplečia turima įranga: vaizdo projektorius, skeneris, 3D kamera, grafinė planšetė, 3D spausdintuvas, termopresas, išmanieji „Lego Education“ ir „Fischertechnik“ konstruktoriai, skraidyklės (dronai), mikro-kompiuteriai „micro:bit“, „Arduino“ ir „Raspberry“, taip pat kompiuteriai su programine įranga 3D ar 2D modeliavimui, programavimui, darbui su grafika, garso įrašymui, filmuotos vaizdo medžiagos montavimui ar nuotraukų redagavimui.

Kviečiame susipažinti su šia įranga ir mokytis ja naudotis visus bibliotekos skaitytojus, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar turimų žinių. Kūrybos laboratorijoje galimas individualus savarankiškas mokymasis arba grupinės edukacijos. Šioje erdvėje gali dirbti 15–20 asmenų grupė.

Kūrybos laboratorijoje taip pat galite nemokamai skaitmenizuoti savo turimas fotojuostas bei skaidres.

Susipažinti su Kūrybos laboratorijos įranga ir savarankiškai ar, jei reikia, konsultuojant bibliotekos darbuotojams, mokytis ja naudotis galite:

  • antradieniais 17:00–19:00;
  • ketvirtadieniais 14:00–16:00 (vasarą 13:00–15:00).

Dėl individualių užsiėmimų ar grupinių edukacijų kitomis dienomis susisiekite el.paštu ugnius.raugalas@amb.lt ar telefonu 85 261 37 09.

     

     

Vilniaus technologijų mokymo centro Multimedijos paslaugų teikėjo modulinė profesinio mokymo programos studentės Sandros Spiridonovaitės sukurtas Kūrybos laboratorijos pristatymas:

 

Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV