lt

Nuo gegužės 3-osios – dar daugiau paslaugų lankytojams

Nuo gegužės 3-osios – dar daugiau paslaugų lankytojams

Nuo pirmadienio, gegužės 3-osios, besilaikydami visų saugumo reikalavimų atveriame bibliotekos duris ir bei teiksime daugiau paslaugų lankytojams. Apie viską – išsamiau.

Galimybė rinktis knygas patiems

Kviečiame rinktis grožinės ir dalykinės literatūros knygas atviruosiuose fonduose, primindami, kad patogiausias ir saugiausias būdas visgi yra iš anksto užsisakyti leidinius internetu. Kaip tai padaryti, rasite ČIA. Primename, kad ir grožinės, ir dalykinės literatūros fondai yra trečiame bibliotekos aukšte. Visų mūsų saugumui rekomenduojame, kad apsilankymas truktų iki 15 minučių.

Skaityklos

Lankytojams atveriamos visos skaityklos. Jose sumažintas darbo vietų skaičius. Buvimo laikas skaitykloje neribojamas, išskyrus kompiuterizuotoms darbo vietoms visoje bibliotekoje, kuriose buvimo trukmė yra iki 1 val. 

Parodų ir renginių salės

Parodų salėje vienu metu parodas lankyti gali 2 asmenys/šeimos. Apie vykstančias parodas bei renginius informuojame bibliotekos interneto svetainėje bei socialiniame tinkle Facebook.

Kūrybos laboratorija

Norinčius apsilankyti Kūrybos laboratorijoje, prašome iš anksto rezervuotis individualias darbo vietas [email protected].

Savitarna

Labai kviečiame naudotis savitarnos galimybėmis bibliotekoje: iš anksto užsakytas knygas atsiimti knygomate, leidinius savarankiškai skolintis savitarnos įrenginių pagalba, o knygas grąžinti visą parą veikiančiame knygų grąžinimo įrenginyje arba bibliotekos erdvėse esančių savitarnos įrenginių pagalba.

Ypatingi saugumo reikalavimai

Tęsiantis karantinui imamės visų būtinųjų saugumo priemonių: vyresniems kaip 6 metų lankytojams privaloma dėvėti veido kaukes, dezinfekuoti rankas, jaučiant ligos požymių draudžiama lankytis bibliotekoje. Kruopščiai reguliuosime lankytojų srautus. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus biblioteka dirba pirmadieniais-šeštadieniais nuo 11 iki 19 valandos. Telefonai informacijai: (8 5) 261 0774 (suaugusiųjų) ir (8 5) 261 6763 (Vaikų biblioteka).

Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka