lt

Keičiasi bibliotekos darbo tvarka

Keičiasi bibliotekos darbo tvarka

Dėl didelės apkrovos sutriko bibliotekos knygomato veikla. Kol gamintojai šalina trukdžius, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka dirbs šiuo būdu:

Bibliotekos pirmame aukšte įrengtas leidinių išdavimo punktas, kuriame bibliotekos darbo valandomis bus galima pasiimti iš anksto internetu užsakytus leidinius.

DARBO LAIKAS. Laikinasis leidinių išdavimo punktas dirba pirmadieniais-šeštadieniais 11-19 val.

KAIP GRĄŽINTI? Pasiskolintų knygų laikinai grąžinti nereikia, delspinigiai karantino metu neskaičiuojami. Knygų grąžinimo įrenginys 24/7 veikia. Taip pat leidinių išdavimo punkte yra savitarnos įrenginys, kuriuo taip pat galima grąžinti knygas punkto darbo metu.

KAIP UŽSISAKYTI? Leidinius galima užsisakyti internetu: https://ekatalogas.amb.lt/. (Daugiau apie tai, kaip užsisakyti leidinius internetu, rasite ČIA). Taip pat kviečiame pasižiūrėti vaizdo instrukciją:

PERREGISTRAVIMAS. Kiekvienų metų pradžioje bibliotekoj vyksta skaitytojų perregistravimas, kurio tikslas yra patikslinti duomenis. Persiregistruoti galima atėjus į biblioteką arba portale www.ibiblioteka.lt. Instrukciją, kaip tą padaryti, rasite ČIA.

Daugiau informacijos telefonu (8 5) 261 9809 arba el.p. [email protected].

Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka