lt

Keičiasi bibliotekos darbo tvarka

Keičiasi bibliotekos darbo tvarka

Karantinas Lietuvoje pratęstas iki kovo 31 dienos 24 val. Informuojame, kaip šiandien dirba Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka, kokias paslaugas teikia.

PERREGISTRAVIMAS. Kiekvienų metų pradžioje bibliotekoje vyksta skaitytojų perregistravimas, kurio tikslas yra patikslinti duomenis. Persiregistruoti galima atėjus į biblioteką arba portale www.ibiblioteka.lt. Instrukciją, kaip tą padaryti, rasite ČIA.

LAIKINASIS PUNKTAS. Bibliotekos pirmame aukšte įrengtas leidinių išdavimo punktas, kuriame bibliotekos darbo valandomis galima pasiimti iš anksto internetu užsakytus leidinius.

DARBO LAIKAS. Laikinasis leidinių išdavimo punktas dirba pirmadieniais-šeštadieniais 11-19 val.

KNYGOMATAS. Kviečiame naudotis bibliotekoje įrengto knygomato paslauga – atsiimti iš anksto užsakytas knygas 24 val. per parą veikiančiame knygomate. internetu ekatalogas.amb.lt užsisakius knygų, bibliotekos interneto svetainėje knygomatas.amb.lt būtina pateikti prašymą, kad jas norite pasiimti iš knygomato. Tada belieka sulaukti SMS žinutės su kodu, atėjus jį suvesti knygomate ir pasiimti leidinius. Daugiau informacijos ČIA.

KAIP GRĄŽINTI? Pasiskolintų knygų laikinai grąžinti nereikia, delspinigiai karantino metu neskaičiuojami. Knygų grąžinimo įrenginys 24/7 veikia. Taip pat leidinių išdavimo punkte yra savitarnos įrenginys, kuriuo taip pat galima grąžinti knygas punkto darbo metu.

KAIP UŽSISAKYTI? Leidinius galima užsisakyti internetu: https://ekatalogas.amb.lt/. (Daugiau apie tai, kaip užsisakyti leidinius internetu, rasite ČIA). Taip pat kviečiame pasižiūrėti vaizdo instrukciją:

Daugiau informacijos telefonu (8 5) 261 9809 arba el.p. [email protected].

Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka