lt

Karantino metu neaptarnaujame fizinių lankytojų

Karantino metu neaptarnaujame fizinių lankytojų

ATNAUJINTA 04.22.

LR Vyriausybė pritarė tolimesniam karantino švelninimo etapui ir savo veiklą visiškai (ar iš dalies) galės atnaujinti kai kurios įmonės, taip pat kultūros įstaigos – bibliotekos ir muziejai. Šios kultūros įstaigos turės užtikrinti Vyriausybės nustatytus saugumo reikalavimus – ne mažesnį kaip 10 kvadratinių metrų plotą, tenkantį vienam lankytojui, ir ne mažesnį nei 2 metrų atstumą tarp asmenų ir (ar) asmenų grupių. Taip pat pritarta karantino pratęsimui iki gegužės 11 dienos 24 valandos.  

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka nuo balandžio 29 dienos, trečiadienio, planuoja atnaujinti savo veiklą, pandemijos metu užtikrinant skaitytojų bei darbuotojų saugumą. Kol tęsis karantinas, bibliotekos darbo valandomis pirmadieniais-šeštadieniais 11-19 val. veiks laikinasis punktas, kuriame skaitytojai galės saugiai atsiimti iš anksto užsakytus arba rezervuotus leidinius. Leidinių grąžinimas kol kas vyks tik knygų grąžinimo aparatu bibliotekos darbo valandomis. Išsamiau apie tai, kaip dirbsime nuo balandžio 29 dienos, informuosime artimiausiu metu!

KARANTINAS ir biblioteka 

Ar bus skaičiuojami delspinigiai? Ką daryti, jei nespėjau atsiimti užsakytos knygos? Paruošėme 5 atsakymus į dažniausius Jūsų klausimus, skaitykite ČIA.

Kol negalime Jūsų aptarnauti gyvai, kviečiame naudotis elektroniais ištekliais. Daugiau informacijos apie elektronines ir audioknygas rasite ČIA.

Informacija apie pasiskolintus leidinius, jų pratęsimas (suaugusiųjų ir vaikų) karantino metu pirmadieniais-penktadieniais 10-17 val., (8 5) 261 9809, [email protected].

Bendruomenių kraštotyra
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Knygų lobis
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Knygos per penki TV