Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

#Kalėdosbibliotekoje

#Kalėdosbibliotekoje

Kviečiame švenčių laukti kartu ir skelbiame #Kalėdosbibliotekoje pradžią.

Ypatinga bibliotekos eglė

Trečiame aukšte esančiame Abonemente bibliotekos darbuotojai papuošė pagrindinę Kalėdų eglę. Šiemet ji ypatinga, papuošta Vilniaus miesto moksleivių advento-Kalėdų tautosakos ir tautodailės konkurso „Leliumoj“ dalyvių pagamintais žaisliukais. Nėra dviejų vienodų – kiekvienas eglės papuošalas vis kitoks ir unikalus. Visi jie pagaminti iš natūralių medžiagų. Būtinai užsukite apžiūrėti.

Bibliotekos kiemas

Bibliotekos kieme gruodžio 6 dieną 16 valandą numatyta simbolinė kiemo eglės įžiebimo ceremonija. Bus karštos arbatos, tad jei eisite pro šalį, nepraeikite!  

Knygų paroda su staigmena  

Kokios gi šventės be staigmenų! III aukšte esančiame Abonemente rasite knygų parodą su siurprizu. Kiekvieną parodos knygą puošia bibliotekos dailininkės Kristinos sukurtas knygų skirtukas su bibliotekininko autografu. Visas parodos knygas galima pasiskolinti į namus skaityti, o skirtukas lai džiugina Jus ir 2023-aisiais. 

Šalia rasite ir kitą parodą – bibliotekininkės Zitos parengtą knygų parodą „Žiemos skaitymai“. 

Kalėdinė arbatinė

Pastebėjome, kad mėgstate per pietų pertrauką atbėgti į biblioteką grąžinti ar pasiimti knygos. Tad pirmadieniais–penktadieniais nuo gruodžio 12 iki gruodžio 23 dienos nuo 12 iki 13 valandos pirmame aukšte jūsų lauks improvizuota šventinė arbatinė, kurioje norinčius vaišinsime žolelių arbata. Išsamiau – ČIA.

Nemokama ekskursija po šventiškai pasipuošusią biblioteką

Gruodžio 14 dieną 17 valandą kviečiame į ekskursiją po šventiškai pasipuošusią Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką (Trakų g. 10). Jos metu pasivaikščiosime po gražiausias bibliotekos erdves, kurios mena Juozapo ir Sofijos Tiškevičių rūmų didybę. Net jeigu ir esate nuolatiniai mūsų bibliotekos skaitytojai, yra vietelių, kuriose, tikėtina, dar nebuvote. Ačiū už aktyvumą, registracija į ekskursiją baigta.

Šventiniai renginiai

Gruodžio mėnesį bibliotekos renginių salėje gausu šventinių koncertų. Įvairios Vilniaus muzikos mokyklos vakarais kviečia į savo auklėtinių pasirodymus. Kokie ir kada vyks koncertai, sužinosite interneto svetainėje esančiame renginių kalendoriuje ČIA.  

Kalėdų paštas Vaikų bibliotekoje

Vaikų bibliotekoje, kuri įsikūrusi pirmame aukšte, jau atsidarė ypatingas pašto skyrius – jame galima parašyti laišką mylimam knygos herojui! Viskas labai paprasta: tereikia užeiti į biblioteką, paprašyti bibliotekininkės specialaus laiškų popieriaus ir voko. Parašius (arba nupiešus) kalėdinį laišką norimam knygos veikėjui, beliks įdėti jį į voką, užklijuoti pašto ženklą ir įmesti į specialią pašto dėžutę. Atsakymai atkeliaus po Naujų metų! Laiškų laukia Alisa iš Stebuklų šalies, Elza, Haris Poteris, Hermiona Įkyrėlė, Kakė Makė, Karlsonas, Mažasis princas, Merė Popins, Mikė Pūkuotukas, Pepė Ilgakojinė, Ronis Vizlis ir Snieguolė. Svarbu nepamiršti laiško pasirašyti!

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas