lt

Virtuali Astos dekupažo pamoka

Virtuali Astos dekupažo pamoka

Dekupažo pradžiamokslis „Suteik daiktui antrą gyvenimą“ – tai lankytojų mėgstamas mūsų bibliotekoje vykstantis edukacinis užsiėmimas suaugusiesiems, kurį veda Informacinių išteklių centro vadovė Asta Kazakevičiūtė-Bankauskienė. Šiandien Asta dovanoja mums visiems elektroninę dekupažo pradžiamokslio pamoką. Žodis Astai:

„Aš dekupažo technika susidomėjau prieš dešimtmetį. Pati išmokau, mėgstu ją, nes ji skirta tokiems, kurie nori kurti, bet nemoka piešti. Be to, ji pakankamai saugi ir puikiai tinka, kai daiktui norisi suteikti antrąjį gyvenimą. Turiu savo stilių, mano dekupažuoti daiktai nėra panašūs į klasikinio dekupažo dirbinius, nemėgstu auksavimų, ypatingų sendinimų, viso to, kas gali balansuoti ant kičo ribos. Mano pamoka yra tik pradžiamokslis, daug kas daro kitaip, kiekvienas turi savo požiūrius į priemones ar patį darbo stilių. Aš siūlau savo praktiką.

Šiandien noriu Jums pristatyti dekupažo pradžiamokslį. Vedu užsiėmimus bibliotekos lankytojams. Vienas iš jų turėjo būti pirmąjį balandžio šeštadienį. Gyvenimas daro korekcijas. Todėl siūlau Jums pamokėlę. Atsisiųskite dekupažo pradžiamokslį. Pridėjau ir literatūros bei internetinių parduotuvių sąrašą. Jei kas nesiseks ar kils klausimų – rašykite [email protected] Tikiuosi, kad pavyks ir Jūs pasidalinsite savo darbų nuotraukomis su mumis.

Dekupažo pradžiamokslis skirtas asmeniniam naudojimui, jį rasite ČIA.

Bendruomenių kraštotyra
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Knygų lobis
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Knygos per penki TV