lt

Svarbi informacija skaitytojams!

 Svarbi informacija skaitytojams!

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įgyvendina vieną iš didžiausių pastarųjų metų projektų – Lietuvos integralios bibliotekų informacinės sistemos (LIBIS) modernizavimą.

DĖMESIO!
Dėl LIBIS sistemos modernizavimo darbų rugpjūčio 6 dieną  bibliotekoje nebus vykdomas leidinių užsakymas, išdavimas ir grąžinimas, nevyks skaitytojų registracija ir perregistravimas.  Šiuo laikotarpiu bus galima naudotis skaityklų paslaugomis ir leidinius skaityti vietoje.

Informuojame, kad dėl duomenų perkėlimo ir testavimo procesų galimi trikdžiai naudojantis atnaujintu elektroninių paslaugų portalu ibiblioteka.ltLeidinius skaitytojai galės užsakyti naudodamiesi bibliotekos katalogu: ekatalogas.amb.lt.


Dėl LIBIS katalogų sistemos modernizavimo ir atnaujinimo darbų laikinai galimi techniniai trikdžiai vykdant skaitytojų registraciją bei leidinių užsakymo ir išdavimo paslaugas.

Dėl naujos sistemos diegimo darbų rugpjūtį nebus skaičiuojami delspinigiai už laiku negrąžintas knygas. Primename, kad liepos ir rugpjūčio mėnesiais biblioteka dirba pirmadieniais-penktadieniais 11-19 val.

Atsiprašome už nepatogumus ir prašome skaitytojų kantrybės ir tolerancijos. 

Išsamesnė informacija skaitytojams teikiama:

 

 

Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka