lt

Susitikime Vilniaus knygų mugėje!

Susitikime Vilniaus knygų mugėje!

Vasario 20-23 dienomis parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks kasmetė Vilniaus knygų mugė. Kai pavargsite nuo pirkinių ir didžiųjų salių šurmulio, užsukite į bibliotekų erdvę, kurioje būsime ir mes, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos darbuotojai. Bibliotekų erdvė – Vilniaus knygų mugėje Lietuvos bibliotekininkų kuriama atvira ir kitokia biblioteka be sienų. Tai skaitymo, bendravimo ir susitikimų vieta, kuri vėl kvies į daugybę edukacinių užsiėmimų. Čia bus galima susipažinti su knygų kūrimu, patiems įsirišti knygą, pasigaminti ne vieną unikalų skirtuką, atspaudą ar dalyvauti ekslibrisų kūrimo dirbtuvėse, rašymo laboratorijoje. Šiemet bibliotekų erdvė įsikurs Jaunųjų skaitytojų salėje.

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka Vilniaus mugėje dalyvauja kiekvienais metais. Šiais metais biblioteka švenčia 70 metų jubiliejų, tad mugei ruošėsi itin atsakingai. Šįkart Jaunųjų skaitytojų salėje įsikurs dvi mūsų edukacijos. Pirmoji – MENAS ANT TEKSTILĖS– lankytojų lauks ketvirtadienį, vasario 20 dieną 11–15 val. Mūsų bibliotekos edukatoriai, naudodami termopreso technologiją parodys, kaip galima atnaujinti nusibodusį tekstilės daiktą, pavyzdžiui, susikurti originalų maišelio dizainą su bibliotekos logotipu ir norimu ornamentu. Šis termopresas mūsų bibliotekoje naudojamas edukacinių užsiėmimų metu, tad norime parodyti, kaip jo pagalba galima pagražinti nusibodusį daiktą. Neskubėkime atsikratyti nereikalingų tekstilės gaminių, juos galima prikelti naujam gyvenimui. 

Antroji edukacija, kurią pristatysime – ŽENKLIUKŲ KŪRIMAS. Kiekvieną mugės dieną 11-15 val. edukacijos metu dalyviai kartu su bibliotekos darbuotojais kviečiami susikurti originalų ženkliuką. Kokį ženkliuką susikurti, priklausys nuo kiekvieno atėjusiojo – tai galės būti piešinys, užrašas ir kt. Turėsime pieštukų, flomasterių ir kviesime pasitelkti vaizduotę!

Visą bibliotekų erdvės programą rasite čia.

 Iki pasimatymo Vilniaus knygų mugėje!

Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV