lt

Prisijunk prie bibliotekos komandos

Prisijunk prie bibliotekos komandos
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka ieško vyresniojo specialisto bibliotekos paslaugų ir informacijos viešinimui.
 
Jei domiesi kultūros komunikacija, sugebi organizuoti ir koordinuoti komunikacijos veiklas ir savarankiškai įgyvendinti komunikacijos priemones, tuomet šis darbas kaip tik Tau. 

Mes siūlome
♡ Neterminuotą darbo sutartį
♡ Vyresniojo bibliotekininko pareigybę (A2)
Darbuotojo darbo užmokestis nustatomas remiantis tvarka, parengta pagal Lietuvos Respublikos Valstybės ir savivaldybių darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymą, atsižvelgiant į kandidato darbo patirtį, stažą ir išsilavinimą.
 
Ką reikėtų daryti:
♡ Bendrauti su lankytojais ir žiniasklaidos atstovais, rašyti ilgus ir trumpus tekstus, fotografuoti, maketuoti, rinkti, sisteminti ir skelbti informaciją  interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose, kt. vidiniuose ir išoriniuose kanaluose;  
♡ Planuoti ir organizuoti Skaitytojų aptarnavimo centro komunikaciją, kurti ir įgyvendinti paslaugų viešinimo ir aktualinimo priemones, įgyvendinti elektroninių paslaugų sklaidos strategiją, informuoti apie bibliotekoje vykstančius renginius ir projektus;
♡ Teikti pasiūlymus ir idėjas, kurti, dalyvauti, įgyvendinti komunikacijos kampanijas, bendrauti su rėmėjais ir partneriais, kūrybininkais ir dizaineriais, kultūros žmonėmis ir menininkais.

Gyvenimo aprašymų ir įgyvendintų komunikacijos kampanijų arba priemonių pavyzdžių lauksime iki balandžio 20 d. el. paštu info@amb.lt .

Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV