lt

Pirmieji „Senjorų dienos internete 2018“ renginiai mūsų bibliotekoje

Pirmieji „Senjorų dienos internete 2018“ renginiai mūsų bibliotekoje

Lapkričio 5–9 d. įvyko pirmieji teminės projekto „Prisijungusi Lietuva“ akcijos „Senjorų dienos internete 2018“ renginiai. Galime pasidžiaugti, jog tiesiogines transliacijas iš Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos mūsų bibliotekoje stebėjo daugiau nei 50 senjorų ir klausos negalią turinčių bibliotekos lankytojų, kurie gilino savo žinias e. sveikatos, laisvalaikio informacijos internete, e. pirkinių ir e. paslaugų, e. saugumo ir bendravimo internetu temomis.

Transliacijų metų senjorai bei klausos negalią turintys bibliotekos lankytojai ne tik stebėjo transliacijas tuo metu specialiai jiems atvertoje bibliotekos Austrų – šveicarų skaitykloje, bet ir diskutavo, dalijosi patirtimi bei įspūdžiais. Renginių dalyviams taip pat buvo pasiūlyta galimybė po transliacijų įgytas žinias įtvirtinti praktiškai, atliekant specialiai parengtas užduotis Informacinėje skaitykloje, kuria jie mielai naudojosi, tobulindami savo skaitmeninius įgūdžius.

Norime atskirai padėkoti Vilniaus apskrities gestų kalbos vertėjų centro darbuotojams, kurie maloniai sutiko pavertėjauti šių renginių metu.

 

Projektą „Prisijungusi Lietuva“ įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Ūkio ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Projektu siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV