Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Nuotolinis susitikimas su projekto „Metai su knyga“ skaitymo edukatoriais

Nuotolinis susitikimas su projekto „Metai su knyga“ skaitymo edukatoriais

Visus metus Lietuvos viešosiose bibliotekose vyko Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų asociacijos projekto „Metai su knyga“ renginiai – įsimintini susitikimai su skaitymo ambasadorėmis Sigute Ach, Ilona Ežerinyte bei Jurga Šeduikyte ir kupinos netikėčiausių atradimų skaitymo edukacijos su projekto edukatoriais Virgiu Šidlausku, Rebeka Una ir Emilija Latėnaite. 

Spalio 24 d., antradienį, 12 val. rengiamas nuotolinis susitikimas su šauniaisiais „Metų su knyga“ skaitymo edukatoriais rašytojais Virgiu Šidlausku ir Rebeka Una, aktore Emilija Latėnaite, kurio metu jie papasakos, kodėl ištisus metus keliavo po Lietuvą, kokias edukacijas vedė, su kokiais skaitytojais susitiko, kokių atradimų patys patyrė, ir svarbiausia – kodėl žmonės, nepaisant jų amžiaus, užsiėmimo ar gyvenamosios vietos, tiek didmiesčiuose, tiek atokiausiuose kaimeliuose, mėgsta skaityti?

Susitikimą moderuos Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos kultūrinės veiklos organizatorė Agnė Deresevičiūtė. Nuotolinis renginys truks apie valandą. Renginyje galės dalyvauti visi norintys – vaikai, mokiniai, suaugusieji. Kviečiame prisijungti klases, mokytojus, vaikus ir jų tėvelius. Jeigu Jūsų viešojoje bibliotekoje ar mokykloje šiemet neįvyko „Metų su knyga“ renginys, šis nuotolinis susitikimas – tai galimybė susitikti su skaitymo edukatoriais nors ir per nuotolį, bet dar didesniu būriu. O galbūt kaip tik jau dalyvavote edukacijoje ir norėsite dar kartą pamatyti ir išgirsti, kaip mintimis apie skaitymą dalijasi Virgis Šidlauskas, Rebeka Una ir Emilija Latėnaitė. Iki malonių skaitymo bičiulystės akimirkų!

Prie susitikimo galėsite prisijungti paspaudę nuorodą ČIA.

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas