lt

Kviečiame mokyklas dalyvauti nuotolinėje Kultūros paso edukacijoje

Kviečiame mokyklas dalyvauti nuotolinėje Kultūros paso edukacijoje

Mokyklas kviečiame dalyvauti mūsų nuotolinėje Kultūros paso edukacijoje „3D kūrybinės dirbtuvės: modeliavimas ir spausdinimas“.

Edukacijos metu moksleiviai susipažins su vis labiau populiarėjančiomis 3D modeliavimo ir spausdinimo technologijomis, sužinos, kaip veikia 3D spausdintuvas, kaip ši technologija panaudojama ir pritaikoma pramonėje, kultūroje, mene. Bus diskutuojama, kaip 3D spausdinimo privalumus galima panaudoti savo kasdienybėje, apžvelgiamos dažniausiai 3D spausdinimui naudojamos medžiagos, jų skirtumai, privalumai ir trūkumai.

Praktinėje kūrybinių dirbtuvių dalyje moksleiviai susipažins su pradedantiesiems skirtos 3D modeliavimo programėlės „Tinkercad“ galimybėmis bei išmoks sukurti individualų ir unikalų raktų pakabuką. Išsaugotą modelio failą perkėlus į 3D spausdintuvą, edukacijos dalyviai turės galimybę stebėti 3D spausdinimo procesą, o vėliau ir pasidžiaugti galutiniu atspausdintu rezultatu.

Užsiėmimas skirtas 3-8 klasių moksleiviams. Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 5 - 25.

Užsisakyti edukaciją galima: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/5199.

Jeigu kils klausimų, kviečiame kreiptis el.p. [email protected], tel. 8 5 2613709.

 
Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka