lt

Kūrybinio rašymo dirbtuvės grįžta!

Kūrybinio rašymo dirbtuvės grįžta!

Vaikų biblioteka kviečia 13–16 metų jaunimą į kūrybinio rašymo dirbtuves!

Kūrybinis rašymas – tai gebėjimas pasitelkti vaizduotę, patirtį bei protą ir sukurti dėmesio vertą istoriją, kurios skaitytojas negalės paleisti iš rankų. Kūrybinio rašymo dirbtuvės vyksta visame pasaulyje, jose žmonės lavina savo rašymo įgūdžius, dalijasi patirtimi su bendraminčiais. 

Dirbtuves veda vyresnioji bibliotekininkė Viktorija: „Dirbtuvės tikrai nėra skirtos profesionalams. Tai vieta susitikti bendraminčiams, kurie laisvalaikiu rašo ir kurių galvoje sukasi idėjos, tačiau ne visuomet aišku, kaip jas sklandžiai išdėstyti ant popieriaus. Pabandyti kviečiu visus, net ir tuos, kurie prie popieriaus niekada ir nebuvo atsisėdę. Galbūt čia jie rastų naują hobį. Šias dirbtuves sudaro 6 pamokos, kurių metu tobulinsime rašymo stilių, mokysimės konstruoti siužetą, kurti veikėjus bei kita. Dalinsimės rašymo idėjomis ir diskutuosime su rašymu susijusiais klausimais.“

Kūrybinio rašymo dirbtuvės vyks kartą per savaitę Vaikų bibliotekoje, dieną ir valandą derinsime su susirinkusia grupe. Susitikimo trukmė – 1 val. (jei diskusijos užsitęstų, galima ir ilgiau). Registracija vyksta iki rugsėjo 30 d. el. paštu: [email protected].

Ankstesnių Kūrybinio rašymo dirbtuvių dalyvių kūrinius galima paskaityti ČIA.

Bendruomenių kraštotyra
Vasara su knyga
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Knygų lobis
Interaktyvi biblioteka