lt

Kiemas mūsų – idėjos Jūsų! Ieškome partnerių vasaros veikloms

Kiemas mūsų – idėjos Jūsų! Ieškome partnerių vasaros veikloms

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka, įsikūrusi Trakų g.10, ketina įveiklinti bibliotekos kiemą 2021 metų vasarą (birželio, liepos, rugpjūčio mėn.) ir ieško partnerių!

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kiemas yra dar ne visų miestiečių atrastas perlas sostinės senamiestyje. Stačiakampio formos kiemas yra iš visų pusių supamas Sofijos ir Juozapo Tiškevičių rūmų pastatų, kuriuose dabar įsikūrusi moderni biblioteka. Įėjimas į kiemą – iš Trakų gatvės. Jeigu dairotės gražios ir patogios vietos savo renginiams, edukacijoms, kultūrinėms veikloms, susisiekite su mumis el. paštu [email protected], tel. 85 210 7003.

Ką mes siūlome?

Erdvų kiemą Trakų g. 10 visam vasaros laikotarpiui (2021.06.01-2021.09.01), pagalbą ir patarimus dėl kiemo įveiklinimo, pagal galimybes – Jūsų renginių komunikaciją bibliotekos kanaluose. Kiemo techninė charakteristika: veikloms tinkamas kiemo plotas yra apie 1600 kv.m., nakčiai kiemas rakinamas, esant pastatytai scenai maksimalus žiūrovų kiekis – 500-600 sėdimų vietų.

Ko mes tikimės?

Jūsų veikla bibliotekos kieme atitiks mūsų bibliotekos vertybes – kurti patrauklią aplinką pažinimui ir atradimų įprasminimui, skleisti kultūrines ir švietėjiškas idėjas Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams. Tikimės, kad pasirūpinsite reikiama renginiams įranga.

Susisiekime!

Domina pasiūlymas ir turite daugiau klausimų? Dėl išsamesnės informacijos kviečiame susisiekti šiais kontaktais: el. paštu [email protected], tel. 85 210 7003.

Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka