Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

#KalėdosBibliotekoje'23

#KalėdosBibliotekoje'23

„Tai, kas mus jungia…“ – tokiu šūkiu Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka pasitinka šiemet Kalėdas ir kviečia rinktis bendrystę.

Darbo laikas per šventes

Informuojame, kad šventiniu laikotarpiu laikinai keisis darbo laikas:

  • Gruodžio 23 d. dirbsime 11–18 val.
  • Gruodžio 25,26 d. nedirbsime.
  • Sausio 1 nedirbsime.

Knygų paroda Abonemente

Visą gruodžio mėnesį trečiame aukšte Abonemente veiks knygų paroda „Advento kalendorius“. Joje rasite mūsų bibliotekininkų kruopščiai atrinktas ir rekomenduojamas knygas kiekvienai advento dienai. Domėkitės, vartykite ir patikusią skolinkitės į namus.

Kalėdiniai sveikinimai

Dalykinės literatūros erdvėje trečiame aukšte gruodžio mėnesį veikia sveikinimų kampelis – bibliotekos lankytojus kviečiame parašyti sveikinimą ir linkėjimą kitiems metams. Ko norite 2024-aisiais palinkėti sau ir kitiems? Parašę sveikinimą, pakabinkite jį ant tam skirtos virvutės – tegul atėjusieji pasidžiaugia Jūsų linkėjimais. Ir nepamirškite paskaityti ten jau esančių sveikinimų – šypsena ir gera nuotaika garantuota.

Kalėdų eglė bibliotekoje

Tvarumo idėjos mums labai svarbios ir artimos, tad nekilo abejonių, kad ir šiemet pagrindinę eglę trečiame aukšte puošime savo rankų darbo žaisliukais iš antrinių žaliavų. Bibliotekos dailininkė Kristina Karvelytė kolegoms organizavo kūrybines dirbtuves, kurių metu girliandas lankstėme ir klijavome iš panaudoto popieriaus. Bibliotekos eglė šiemet ypatinga, nes sušildyta darbuotojų rankų prisilietimo! Dar viena Kalėdų eglė tradiciškai stovi ir kieme. 

Nemokamos ekskursijos po šventiškai pasipuošusią biblioteką

Kviečiame į ekskursijas po šventiškai pasipuošusią biblioteką. Jos metu pasivaikščiosime po gražiausias bibliotekos erdves, kurios mena Juozapo ir Sofijos Tiškevičių rūmų didybę. Net jeigu ir esate nuolatiniai mūsų bibliotekos skaitytojai, yra vietelių, kuriose, tikėtina, dar nebuvote. 

Gruodžio 14 dieną 14 val. grupė pilna, registracija sustabdyta. 

Gruodžio 14 dieną 17 val. grupė pilna, registracija sustabdyta. 

Pasveikink senolį

Kviečiame prisijungti prie iniciatyvos „Pasveikink senolį“ ir parašyti kalėdinį sveikinimą senoliams, gyvenantiems senelių globos namuose. Gruodžio 16 dieną nuo 11 iki 15 valandos bibliotekos registracijoje Jūsų lauks socialinės iniciatyvos „Pasveikink senolį“ organizatoriai ir savanoriai, kurie kviečia parašyti sveikinimą ir linkėjimą vienišam senoliui. Organizatoriai pasirūpina atvirukais, jums tereikia skirti savo laiko ir parašyti tai, ką norite palinkėti senelių namų gyventojams.
 
Kalėdinė viktorina apie Vilnių

Kur Vilniuje galima pamatyti gyvą prakartėlę? O ar žinote, kada Vilniuje buvo papuošta pirmoji Kalėdų eglė? Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos vyresnioji bibliografė Jurgita Lazauskaitė parengė viktoriną „Kalėdinio Vilniaus slėpiniai“. Kviečiame išbandyti jėgas ČIA.

Kalėdų paštas vaikams!

Visą gruodžio mėnesį galima parašyti laišką mylimam pasakos ir knygos herojui. Vaikų bibliotekoje paprašyk specialaus laiškų popieriaus, parašyk arba nupiešk laišką, įdėk į voką, užklijuok pašto ženklą ir įmesk į stebuklingą pašto dėžutę. Atsakymai laiškų autorius pasieks po naujųjų metų. Šalia ypatingosios pašto dėžutės rasite ir kalėdinių knygų parodą įvairaus amžiaus skaitytojams. Rinkitės gražiausias kalėdines istorijas ilgiems žiemos vakarams!

Konkursai socialiniuose tinkluose

Gruodžio mėnesį staigmenų paruošėme ir bibliotekos socialinių tinklų sekėjams. Feisbuke ir instagrame kiekvieną sekmadienį vyks konkursai, kuriuose galima laimėti mielų staigmenų.

Ačiū už draugystę 2023-aisiais! Gražių ir jaukių švenčių!

 

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas