Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Dalyvauk Knygos pristatymo konkurse

Dalyvauk Knygos pristatymo konkurse

Mėgsti skaityti knygas? O gal nori išbandyti save vaidyboje, režisūroje, scenarijų rašyme, vaizdo klipų filmavime ir montavime?

PRATĘSTAS LAIKAS IKI LAPKRIČIO 30 D. Knygos pristatymo konkursas kviečia visus neabejingus skaitymui, knygai ir kūrybai išbandyti savo jėgas ir varžytis dėl išskirtinio prizo – asmeninės bibliotekos! Iki lapkričio 30 dienos perskaityk knygą, pristatyk vaizdo įrašo formatu ir atsiųsk pristatymą organizatoriams. Dalyvauti gali visi – dalyvių amžius neribojamas! Trys pirmų vietų nugalėtojai bus paskelbti gruodžio 20 d.

Pagrindinis prizas
 
Trys aukščiausiais balais komisijos įvertinti knygų pristatymų autoriai (arba grupė iki 5 žmonių) gaus po 300 eurų vertės ASMENINĖS BIBLIOTEKOS PRENUMERATĄ. Asmeninės bibliotekos prenumerata – pagal laimėtojo skaitymo pomėgius atrinkti 6 rinkiniai (knygos ir kitos staigmenos), kuriuos laimėtojas gaus kiekvieno mėnesio pabaigoje. Ir taip pusę metų. Ką prenumeratos gavėjas mėgsta, bus išsiaiškinta užpildžius specialią anketą.
 
Skatinamieji prizai mokytojams ir bibliotekininkams
 
Konkursas numato specialią nominaciją aktyviausiems mokytojams ir bibliotekininkams, kurie skatina savo auklėtinius ar lankytojus dalyvauti konkurse (kartu su siunčiamu pristatymu dalyviai nurodo ir asmenį, kuris juos paskatino dalyvauti konkurse). Prizus sudaro knygų ir stalo žaidimų rinkiniai. Iš viso 3 tokių rinkinių laimėtojai.

Dalyvauti gali visi

Knygos pristatymo konkurse, kuriame apjungiamos tokios sritys, kaip literatūra, scenos menai ir medijos, dalyvauti gali ne tik pavieniai asmenys, bet ir komandos, šeimos, klasės draugai. Konkurso sąlygose numatoma, kad grupės turi būti sudarytos iš ne daugiau kaip penkių narių, o vaizdo filmukas trukti ne ilgiau kaip penkias minutes. Dalyviams suteikiama visiška laisvė pasirinkti knygos pristatymo formą, tai gali būti – animacija, piešinių montažas, tekstų skaitymas, mini spektaklis, monologas, dialogas ar reklaminis klipas.

Prizų lietus

Viso konkurso laikotarpiu Knygos pristatymo konkurso „Facebook“ (https://www.facebook.com/KPKonkursas/) paskyros sekėjai taip pat galės dalyvauti papildomuose konkursuose ir laimėti šaunius prizus. „Iš dalyvių, ypač prizininkų, dažnai išgirstame, kad dalyvavimas konkurse jiems buvo įsimintina patirtis, padėjusi ne tik atsiskleisti naujiems gabumams, bet ir pažvelgti į literatūrą kitu žvilgsniu. Mat norėdami parengti gerą pristatymą dalyviai turi įsigilinti į pasirinktą knygą, paieškoti, kuo ji galėtų būti ypatinga ne tik jiems patiems, bet ir kitiems skaitytojams. Tikimės, kad šiemet mūsų konkursas pritrauks dar daugiau mėgstančių skaityti, norinčių save išbandyti žmonių“, – viliasi konkurso organizatoriai.

  • Konkursą organizuoja Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija;
  • Konkurso partnerė – Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija;
  • Pagrindinis informacinis partneris – Lietuvos radijas ir televizija;
  • Rėmėjai: „Regionų naujienos“, „Antanukas.lt“, internetinis knygynas „Patogupirkti.lt“, leidybos namai „Terra Publica“, leidykla „Vaga“, leidykla „Gelmės“, leidybos įmonė „Svajonių knygos“, „Urtės tekstilė“, „Gera dovana“, „Syvas.lt“;
  • Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas