Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Bibliotekoje kviečiame nemokamai skaityti standartus

Bibliotekoje kviečiame nemokamai skaityti standartus

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka pristato naują paslaugą – galimybę skaityti Lietuvos standartų departamento administruojamos Elektroninės standartų parduotuvės dokomentus. Tai – dar vienas mūsų bibliotekos siūlomas elektroninis informacinis išteklius, kuriuo mūsų paslaugų vartotojai gali naudotis nemokamai. 

Kviečiame pasinaudoti galimybe nemokamai ir neribotai mūsų bibliotekoje skaityti visus Lietuvos standartizacijos departamento standartų fondo dokumentus – per 60 000 Lietuvos, Europos ir tarptautinių standartų. Lietuvos standartizacijos departamento elektroninė standartų parduotuvė-katalogas – tai prieiga prie Lietuvos standartizacijos departamento rengiamų standartų ir kitų leidinių lietuvių, anglų, prancūzų kalbomis. Skaityti galima įvairių sričių standartus: pramonės, energetikos, sveikatos apsaugos, žemės ūkio, IT technologijų, statybų, kokybės, aplinkos apsaugos, darbo saugos ir kt.

Standartuose – naujausia informacija apie tarptautinę organizacijų praktiką, inovacijas verslo ir viešajame sektoriuose, užtikrinančias aukštus kokybės ir saugos reikalavimus, gerąją kitų šalių patirtį. Skaitytojai parduotuvės-katalogo paskyroje standartus gali skaityti be galimybės kopijuoti, dauginti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis ir priemonėmis (elektroninėmis, mechaninėmis, įskaitant fotokopijavimą, mikrofilmavimą ir kt.). Tai taikoma tiek visam standartui ar standartizacijos leidiniui, tiek jo dalims.

Norint pasinaudoti paslauga, reikia apsilankyti  bibliotekoje. 

  • Jungtis galima tik iš bibliotekos kompiuterių.
  • Vienu metu prisijungusiųjų vartotojų skaičius nėra ribojamas.
  • Dėl prisijungimo kreipkitės į bibliotekos darbuotojus.

 

Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas